Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 11 10
Call-Girls 40289
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συνάντηση με την Καρινα πριν έναν μήνα σε ξενοδοχείο στα νότια, ημερομηνία ενδεικτική. Ήταν το είδος της συνάντησης που κυριολεκτικά λες "πόσο δεν άξιζε τόσα χρήματα, καλύτερα γαμαω σε μπουρδελο / μασατζιδικο". Η συνεννόηση με το γραφείο κλασικά σωστή αλλά σε καμία περίπτωση δεν προτείνεις τη συγκεκριμένη κοπέλα σε κάποιον που αναζητά pse ή έστω και μετριως rough φάσεις. Καταφθάνει ντυμένη με παντελόνι και πουκάμισο, φιλι συγκροτημένο και πέρασμα στο ντους. Βγαίνει και μου λέει απευθείας στα αγγλικα "είμαι καπως κουρασμένη και σε παρακαλώ όχι πολύ έντονες κινήσεις γιατί έχω σημάδια σε χέρια και ποδια από έντονες κινήσεις άλλων αυτές τις μέρες". Μου δείχνει δε και ορισμένα σημάδια στο εκπρόσωπο αλλά σίγουρα αρκετά πλαδαρο σε σχέση με τις φώτο σώμα της. Περιττό να πω πως έχω αρχίσει ήδη να ξενερώνω. Περνάει στην πιπα όπου είναι επαρκης αλλά με καποτα και αρκετά μηχανικές κινήσεις. Δεν προλαβαίνω να της πιέσω ελαφρώς το κεφάλι "όχι όχι ετσι" μου λέει, με καβαλάει και ξεκινάω να δίνω πόνο "όχι τόσο εντονα" μου λέει τη γυρνάω και μετά από ιεραποστολικο της λέω θέλω να χυσω στο στόμα σου μου λέει οκ, έχοντας δει τις εκφράσεις ξενερας στο προσωπο μου και τέλος. Της λέω κράτα τα χρήματα και καληνύχτα, μου λέει συγνώμη αν ήμουν κάπως απότομη της εξηγώ ότι η συμπεριφορά ήταν εξαρχής αντιεπαγγελματικη και τραγικά διεκπεραιωτικη. Με τα μισά των μισων γαμας καλύτερα σε μασατζιδικο. Όσοι θέλουν έντονες καταστάσεις ούτε από κοντά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 06, 2024
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
260€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
150
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 stadeos, mancunian1986, Yatoputso και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2024
Βλέπω καμιά φορά κακές κριτικές όπως η συγκεκριμένη και το πόσα φράγκα έφυγαν για αυτό που διάβασα και με πιάνει ένα σύγκρυο για το πόση έλλειψη σεβασμού υπάρχει σε έναν άνθρωπο που τα σκάει αδρά ζητώντας να περάσει ευχάριστα λίγη ώρα.
review reaction 1 stadeos, linear, mozartmo και 2 άλλα μέλη
19 Απριλίου, 2024
Φταῖνε οἱ προηγούμενοι.... "μαντράχαλοι"... Γιά νά τὸ πῶ πολύ διπλωματικῶς
review reaction 1 review reaction 3 linear, mozartmo, Johnny Red2 και 3 άλλα μέλη
19 Απριλίου, 2024
Δηλαδη εχυσες στο στόμα της με προφυλακτικό.Welcome,καιρό ειχαμε να ακουσουμε αυτη τη θρυλικη ατάκα!
review reaction 1 review reaction 3 mozartmo, Johnny Red2, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
19 Απριλίου, 2024
@gnnakos έχυσε και στο στόμα και δεν πλήρωσε τα έξτρα
τι δεν καταλαβαίνεις;
μαγκιά
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, LION-974, mozartmo και 1 ακόμα μέλος
20 Απριλίου, 2024
Έχυσα στο στόμα της και δεν πλήρωσα τα extra γιατί την πλήρωσα για anal και δεν έγινε ποτέ γιατί με ξενέρωσε με την όλη συμπεριφορά της. Σορι αν δεν ήμουν αρκετά σαφής. Η κοπέλα ευγενική αλλά τέρμα διεκπεραιωτικη. Πιο μηχανική/ ρομποτική/ αδιάφορη συμπεριφορά έχω να πετύχω καιρό
review reaction 1 stadeos, Yatoputso, LION-974 και 2 άλλα μέλη
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5