Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 17629
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Θα είμαι σύντομος για να καταλάβουν όλοι τον τίτλο.
Μόλις διάβασα από προηγούμενους κάτι για τάπες και προετοιμαζμένη για σκληρή μάχη και υάγριες κατάστασης, είπα να τιμήσω την λεγάμενη.
Μου έρχεται σχεδόν η ίδια κοπέλα με την λογική αφαίρεση της λάμψης στις φωτογραφίες. Συμπαθητικό πρόσωπο χωρίς κάτι ιδιαίτερο και ένα ομολογούμενος καλό σώμα. Τα μαλιά μετά από κάποια ραντεβού έχουν την κακιά συνήθεια να είναι σαν άχυρα και να μην στρώνουν με τίποτα. Συμβουλή στον εαυτό, μου θα πάρω να έχω στο σπίτι λαστιχάκια για τα μαλιά των κορασίδων.
Ξεκινάμε με 4 ώρες που απότομα κόπηκαν σε 2 ώρες.
Από το ξεκίνημα η κοπέλα είχε βγει στον αγωνιστικό χώρο με τον αέρα του νικητή και την κασέτα να παίζει ασταμάτητα (ακόμα και στα διαλύματα, μάλλον ξεχνούσε να πατήσει το στοπ). Όπως τότε στις μεταγλωττισμένες τσόντες… λέω ας μπω στην πίσω πόρτα μήπως και συγχρονιστεί αλλά σε εκείνο το σημείο μου είπε ότι είναι μεγάλο και δεν θα μπορέσει. Επιστρέφει τα πόσα (2 από της 4 ώρες, και το αντίτιμο του έξτρα), και έτσι λήγει ο αγώνας. Καλά περίμενε τόση ώρα για να το πει; Δεν ξέρω αλλά μάλλον καλύτερα γιατί σχεδόν δυο ώρες τα έκαψα εγκέφαλο ακούγοντας αλλά και βλέποντας αλλά. Ευτυχώς την νύχτα την γλύτωσε η İrina.
Προσωπικά υπερτιμημένη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 16, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
7.163
Πόντοι:
17.356
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Δοκιμος εραστης, elpotero και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2024
Το «συμβουλή στον εαυτό μου» ηταν εξαιρετικό φίλε kamikazeΜεγάλο χαμόγελο
review reaction 1 kamikaze73, hornyasfuck
18 Απριλίου, 2024
Το κάρφωσες το κορίτσι ή όχι, δεν γράφεις κάτι. Συμμετέχει ή είναι σπασαρχιδικο, γλωσδοφιλα, δάχτυλα δέχεται; Επρεπε να γράψεις κάποια πράγματα για να σχηματίσουμε 3η εικόνα
review reaction 1 kamikaze73, Bartender 74, hornyasfuck
19 Απριλίου, 2024
Δεν ξέρω τι παίχτηκε, αλλά αυτό με την τάπα δεν το είχα αναφέρει στο νήμα του γκλαμουρά, αλλά αλλού. Προσωπικά την έχω δει ήδη 2 φορές, τη δεύτερη κι επίσημα με πρωκτικό, μιας και το έβαλε, και σίγουρα θα τη δω πάλι.

Σεβαστό αν σε σένα σου φέρθηκε όπως περιγράφεις.
review reaction 1 kamikaze73, Bartender 74, Larson και 1 ακόμα μέλος
19 Απριλίου, 2024
Συμφωνῶ μὲ τὸν @Larson. Τί κάνατε τὸ πρῶτο δίωρο; Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
review reaction 1 kamikaze73, Larson
19 Απριλίου, 2024
Έτσι είναι Kamikaze73...
Ποιές τάπες και Μαλακία
Ευτυχώς στο social την καταλαβα την δουλειά
και έφυγε στο 15λεπτο.
Έτσι!
review reaction 1 Bartender 74, srek7, hornyasfuck
19 Απριλίου, 2024
Για όσους αναρωτιούνται για τις επιδόσεις της και έχουν πρόβλημα (όπως εγώ) να συγκεντρωθούν δεν είναι και ότι καλύτερο αφού η «κασέτα» είναι αρκετά ενοχλητική με το «yesss , yes baby» «μμμ… μμ. μμμμ…» εκεί κάπου χάνω την επαφή με αυτό που κάνω και με πιάνουν τα γέλια. Φαντάσου να γράφει στο κινητό και να παίζει η «κασέτα»…. Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι στα 4 στήθηκε με γωνία για να αποφύγει πλήρη διείσδυση, το οποίο είναι αρκετά ενοχλητικό.

Ναι την σφήνα / τάπα την ανέφερες στο νήμα του πρακτορείου, και ήταν η κόκκινη.
review reaction 1 HoneyVoskos, bigmountain, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6