Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 37 10
Call-Girls 67621
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Λιζα την έβλεπα να πηγαινοέρχεται και μάλιστα την είχα πετύχει κανα δυο φορές στο ξενοδοχείο της στην είσοδο. Οκ ισως στα δικά μου μάτια δεν κάνει το μπαμ της Μελίσα ή της Σιντυ αλλά παραμένει μια ηρεμη ομορφία.

Την έκλεισα λοιπόν σε μια φάση που άλλη κοπέλα δεν ήταν διαθέσιμη και μπορώ να πω ότι καλύτερα που δεν μπορούσε εκεινη και πετυχα την Λιζα. Η Λίζα λοιπον ήταν στα 140. Τώρα ειδα το πηγε 160.

Την συνάντησα στον χώρο της, με περίμενε με μια κοντή φουστίτσα ενώ ήταν ολογυμνη απο μέσα. Αμέσως να με υποδεχθεί με ενα ζεστο φιλι και ξεκίνησε αμέσως το παιχνιδι.

Στο στοματικό έχω να πώ πως κρατήθηκα οριακά να μην της τα δώσω εκει επι τόπου. Πολύ τρυφερη για την συνέχεια όπου μπήκε στην αγκαλιά μου και αφου μου φορεσε το λάστιχο ήρθε και έκατσε πάνω μου και σιγά σιγά καρφωνότανε όπου ανέβασε μόνη της ένταση! Το ζούσε πραγματικά και άρχισαν και οι φωνούλες.Κάπου εκεί δεν άντεξα και παρέδωσα.

Αμέσως ντουζάκι και οι 2, ξαπλώσαμε στι κρεβάτι όπου δεν σταμάτησε να με χαιδεύει. Ετσι ξανα φούντωσα και την έβαλα πάλι για πνευστό. Αυτη την φορά σειρά ειχε να την βάλω στα 4, φαίνεται ειναι η αγαπημένη της στάση γιατι έδωσε ρεσιτάλ! Γούσταρε και ζηταγε να συνεχίσω!

Μετά το ραντεβου που ήταν ΑΨΟΓΟ μου έκανε εντύπωση πως τετοιο κοριτσι ειναι στα 140 ενώ κάτι άλλες φολες ειναι ποιο ακριβές. Απότι λοιπόν ειδα τώρα δόθηκε νεα κοστολόγηση.

Εάν λοιπον ειναι ιδιες υπηρεσίες τότε μιλάμε για λιρα 100.

Ενα δυνατο χαρτι χαμηλών τόνων!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
7.208
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, maradona7, nondas_xel και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2024
δεν υπαρχει καμια λογικη σε αυξηση αν δεν αλλαζει κατι στις υπηρεσιες !!!
review reaction 1 review reaction 3 LION-974, srek7, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
18 Απριλίου, 2024
Καμια δεν αξιζει πανω απο 100, προμοτορας εισαι;
review reaction 3 review reaction 1 bigmountain, LION-974, srek7 και 2 άλλα μέλη
18 Απριλίου, 2024
Προσωπικά θα έλεγα ότι δεν είναι λογική η αύξηση επί δεδομένων υπηρεσιών, αλλά συνιστάται η μείωση όταν δεν παρέχονται οι standard υπηρεσίες πλην της παρουσίας ενός κομοδίνου στο χώρο.
review reaction 1 Bartender 74, srek7
18 Απριλίου, 2024
καμία αύξηση δεν είναι λογική στην φέτα γιατί δεν έχει αλλάξει γεύση
καμία φέτα δεν αξίζει πάνω από 5 ευρώ το κιλό
παλιοπρομότορες
review reaction 1 review reaction 3 LION-974, Bartender 74, srek7
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4