Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση πριν από κάνα μήνα περίπου (μη βαράτε, τώρα βρήκα χρόνο με την δουλειά, να αφήσω κριτική). Πρωτάρης στο άθλημα, εξου και το 7 στη βαθμολογία!
Πολύ εύκολη συνεννόηση μέσω what's app στα αγγλικά όπου η κοπέλα με ενημέρωσε για τα προγράμματα/extra και κλείστηκε ραντεβού 1 ώρας άμεσα με λίγα μηνύματα.
Πολύ ωραίο και καινούργιο airbnb κοντά στην Αριστοτέλους, όπου η κοπέλα με υποδέχθηκε πολύ θερμά με μαύρη νυχτικιά και ασορτί μαύρα εσώρουχα και ζαρτιέρες. Από εμφάνιση, ότι βλέπετε στις φωτογραφίες, μόνο λίγα παραπάνω κιλακια, αλλά χωρίς μεγάλη απόκλιση, ίσα ίσα που εμένα μου αρέσει να μην είναι τελείως skinny και μοντελε. Προσωπικά την βρήκα πανέμορφη με τις ματαρες της και τα μακριά μαλλιά και μου άρεσε πολύ η λεπτομέρεια με το σκουλαρίκι στη γλώσσα και τα ιδιαίτερα tattoo! Λίγη κουβέντα στην αρχή, όπου ομολογώ ότι με βοήθησε να νιώσω άνετα. Γρήγορο ντουζάκι και μετά από μερικά χάδια και φιλιά, ξεκίνησε πολύ δυνατό deepthroat μέχρι δακρύων και ισπανικό στο μεγάλο φυσικό στήθος της. Την ρώτησα αν ήθελε να της κάνω στοματικό, αλλά μου είπε ότι ήταν ήδη υγρή, κάτι που όντως ίσχυε και έτσι πέρασα κατευθείαν στο κυρίως! Εναλλαγή 2-3 στάσεις, όπου είχε πολύ καλή συμμετοχή με εναλλαγές gfe/pse, και τελείωμα στο στόμα με deep throat ξανά, όπου ήταν και δική της απαίτηση! Γενικά σπάνια μπορώ 2ο γύρο, οπότε ξανά ντουζάκι, πολύ καλό social και τέλος.
Μετά από καμιά βδομάδα κανονίσαμε ξανά συνάντηση μισάωρο αυτή τη φορά, η οποία ωστόσο τελικά κράτησε 1 ώρα, λόγω πολύ καλής διάθεσης, χημείας και κουβέντας που είχαμε. Προς τιμήν της και με δική της πρωτοβουλία,κράτησε την χρέωση μισαωρου!
Να αναφέρω τέλος ότι μου έδωσε καθαρή πετσέτα και μετά το μπάνιο την είδα ότι την έριξε στο πλυντήριο, καθώς και ότι μετά το στοματικό έκανε πλυσεις με διάλυμα! Επίσης, όπως ανέφεραν και άλλοι στα σχόλια, δεν την είδα να κάνει ντουζ μετά τον αγώνα, αν και η κοπέλα μοσχοβολουσε και ήταν πολύ περιποιημένη (νύχια κλπ). Ίσως να είχε να κάνει με το ότι ήμουν 1ο ραντεβού και τις δύο φορές ή μπορεί να έκανε αφότου έφυγα...
Προσωπικά πέρασα πολύ καλά μαζί της και πιστεύω ότι πολύ ευχάριστα θα την ξανά συναντουσα!
Υ. Γ. Προσφέρει και anal με έξτρα 50 ευρώ, το οποίο ωστόσο δεν δοκίμασα και τέλος να ενημερώσω για όσους τους ενοχλεί, ότι κάνει ηλεκτρονικό τσιγάρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, nondas_xel, mounoxalastis00 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2024
Καλημέρα η κοπέλα ξέρεις αν κάνει ακόμα tour γιατί δεν την βρίσκω στο site.. ευχαριστώ
18 Απριλίου, 2024
Καλημέρα @Nikos16, το πρόσεξα και γω αυτό η αλήθεια είναι, γιατί αφότου έφυγε από Θεσσαλονίκη το έκλεισε το προφίλ της!
Δεν γνωρίζω ωστόσο αν κάνει ακόμα tour...
Μου είχε πει πάντως ότι έχει ως βάση Αθήνα, αλλά σχεδόν κάθε μήνα ανεβαίνει και Θεσσαλονίκη μερικές μέρες.
19 Απριλίου, 2024
Έχεις το τηλέφωνο της γιατί τόσο καιρό προσπαθώ να την πετύχω και δεν την βρίσκω..
20 Απριλίου, 2024
Δεν το κράτησα φίλε μου, όχι..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4