Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 7 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 28482
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0


Πολλές επιλογές τελευταία , αν ψαχτείς , και με μία σωστή πληροφόρηση θα φας καλά ...

Αστεράκι νέο η Irina , ψηλέγκο , αδύνατη , πάνω στις τακούνες μου έριχνε . Classατο ντύσιμο , perfumαρισμένη , με όμορφο φωτεινό πρόσωπο , λαμπερά μαλλιά και λευκό δέρμα χωρίς προσθετικές . Δύο σημάδια σαν ελίτσες στο πρόσωπο δεν χαλάνε την συνολική εικόνα .
Ηλικία 25+ , βυζάκια μικρούλια και ένα πόδι ... Συγνώμη δύο πόδια Χαχαχα!
Ποδάρες !
Το χούφτωσα επιθετικά πάνω από τα ρούχα , παντού , αντέδρασε με χαμόγελο και ελαφριά δόση απορίας λες και δεν ήξερε τον λόγο για τον οποίο είχε έρθει . Κατσικογάμης

Ακολούθησε σύντομο social με τα χέρια μου ΠΑΝΤΑ να μπαλαμουτιάζουν ότι μπορούσα να πιάσω , που το έκοψα γρήγορα καθώς μιλάει καλά αγγλικά , έχει άποψη και θα μου έτρωγε χρόνο .
Φιλιά με γλώσσα άφθονα και από την αρχή , την ξεβράκωνα σταδιακά και ότι εμφανιζόταν το πέρναγα πινέλο , καθαρή παντού με φρέσκο δέρμα χωρίς ατέλειες .
Βρεθήκαμε να παλεύουμε στο κρεβάτι με αλληλογλυψίματα , δεξιοτέχνης στο κλαρίνο , τον έπαιρνε χωρίς δόντι με μέτρια μπασίματα και γλώσσα να ακουμπά βασανιστικά στο κεφάλι .
Άνοιξε τις ποδάρες και έκανα κυριολεκτικά βουτιά , μικρή τρυπούλα με τραγανά μουνοχειλάκια . Έφαγα μουνί , ήπια τους χυμούς που μου πρόσφερε καθώς μου είχε πιάσει το κεφάλι και με καθοδηγούσε όπου της άρεσε τελειώνοντας στην γλώσσα μου .
Καβάλησε σε ανάποδο cow , γρήγορα την γύρισα μπροστά για να βλέπω εκφράσεις .
Δίνει πόνο το κορίτσι , ρυθμό πότε γρήγορο , πότε αργό , δάγκωνε τα χείλη της , έπαιζε με τα βυζάκια της με καθίσματα μέχρι πάτο .
Για να αποφορτίσω την καύλα και να δώσω παράταση την σήκωσα πάνω μου και μπλέξαμε τις γλώσσες μας ακίνητοι .

Στημένη στα 4 μου υποτάχθηκε πλήρως με ψηλά τις δύο τρύπες , ανοιχτά πόδια και το κεφάλι της στο μαξιλάρι που κρατούσε με τα χέρια . Έκανα αργή είσοδο , μόνο το κεφάλι της πούτσας για λίγα λεπτά παίζοντας με τα μουνόχειλα βασανίζοντας την και σταδιακά μπήκα ολόκληρος μέσα της πιασμένος από τις λαβές της κώλου .
Άντεξε το σφυροκόπημα με δυνατούς αναστεναγμούς σφίγγοντας δυνατά το μαξιλάρι που κρατούσε ενώ γύριζε κάθε λίγο το κεφάλι της σε ένα άκρως καυλερό eye contact και κάνοντας ταυτόχρονα παιχνίδι με τον καθρέφτη .
Το δικό μου προσχέδιο ήταν να τελειώσω στο στόμα της αλλά με αυτή την ένταση δεν πρόλαβα τίποτα . Τα έριξα όλα βαθειά μέσα της ( στο λάστιχο εννοείται ) με πολεμικές ιαχές .
Με άφησε να στραγγίξω καλά χωρίς να κουνιέται και ήρθε δίπλα μου σαν γατί που αποζητά το χάδι .
Ο δεύτερος γύρος μετά από σύντομο φρεσκάρισμα , κύλησε στα χνάρια του πρώτου , πολλές στάσεις , πολλά γλωσσοφιλα και παρόλο το ψηλό κορμί της , είναι ευλύγιστη και στήνεται ιδανικά . Missionary με τα πόδια ορθάνοιχτα και να δέχεται δυνατές πουτσιές με αληθινά βογγητά. Στο παρά δέκα και με εμένα στα όρια μου να κλατάρω τα ρούφηξε με ευχαρίστηση , δείχνοντας μου με πονηρό βλέμμα τη γλώσσα της σε ένα άκρως επιτυχημένο swallow .
Ζήτησα παράταση από το γραφείο , δυστυχώς δεν με εξυπηρέτησε .

Μία όμορφη Classy γκόμενα , με την πρώτη ματιά δείχνει αματουρι αλλά δεν είναι , συνειδητοποιημένη για το τι πουλάει και το πουλάει πολύ σωστά , έξυπνη , υψηλή συμμετοχή και επιδόσεις , αφήνεται , χύνει , φιλάει , ξέρει να περνάει καλά .
Συστήνεται για πολύωρα , ιδανική παρέα ακόμη και για συνοδεία , μάγκας ο βοσκός μελιού από κάτω .
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dimigoall
Ανώτατος
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
17.807
Πόντοι:
13.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Lovelace, maradona7 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2024
Και που να δεις στην επαναληπτική εχθές που μου σκάει
με λευκό κροσσωτό φόρεμα και μαύρη γόβα...ΟΠΤΑΣΙΑ...
Μόλις την είδα άρχισα να ζεσταίνω την τρίαινα για τσάρκα...
Κουλ
review reaction 1 review reaction 3 kelenor, hornyasfuck, astronaut80 και 5 άλλα μέλη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1