Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.6 3 10
Call-Girls 23570
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παλαιότερη συνάντηση τοῦ Σεπτεμβρίου. Σχεδόν καπάκι μὲ τὴν 1η. Γιά τό ἀρχεῖο καί γιατί τό ἀξίζει, ὅπως μαρτυροῦν οἱ ΠΕΝΤΕ σελίδες κριτικές ποὺ ἔχει σέ ἄλλο φόρουμ καί ὁ συναγωνιστής. Γιατί ἐδῶ δέ γράφετε, ἄξιον ἀπορίας!

Δέ συνηθίζω νά κάνω ἐπαναληπτικές καί μάλιστα τόσο σύντομα ἀπ'τὴν προηγουμένη φορά, ἀλλά ἡ Michelle Moore τὸ ἀξίζει. Ἄν ἔμενε μονίμως ἐδῶ, θά τὴν εἶχα στανταρντάκι. Καί θά'ταν ἡ 1η φορά γιά μένα στὸ σπόρ ποὺ θά'χα στανταρντάκι.
Συνεννόηση μὲ τὸ γραφεῖο πανεύκολη μὲ μερικά μηνυματάκια. Πῆγα στὸ ξενοδοχεῖο καί πέρασα ἀπ'τὴ ρεσεψιόν χωρίς κανένα πρόβλημα καθώς ἕνα γκρούπ 10-15 Γάλλων τουριστῶν ἔκανε check-in. Πρέπει νά'ταν δυό-τρία λεπτά νωρίτερα ἀπ'τὸ καθορισμένο γιά τίς 18:30 ραντεβού, ἀλλά ἦταν πανέτοιμη.
Ἐμφάνιση: τὰ ἴδια. Δέν ἄλλαξε ἀπ'τὴν προηγουμένη. Πότε νά προλάβη; Ντυμένη μέ ἕνα κόκκινο μινιφόρεμα καί τίποτα ἄλλο, οὔτε κάν ἐσώρουχα.
Τῆς δίνω τὸ κόκκινο τριαντάφυλλο ( ἐδῶ γελούσαμε καί κάναμε πλάκα μὲ τὸ κόκκινο φόρεμα, τό κόκκινο τριαντάφυλλο, κλπ ), πληρώνω καί κάνω ντουσάκι μέ listerine στὸ στοματάκι.
Ὑπηρεσίες: γλωσσόφιλα καί χαμούρεμα ἐνῶ ἀρχίζει νά βγάζη τὸ φόρεμα καί νά παίζη μὲ τὴν πούτσα. Γλείφω βυζιά καί ρώγες. Ἀρχικά ἤμασταν γοναιστοί στὸ κρεβάτι, μετά ξαπλώσαμε. Βάζω δυό-τρία δάκτυλα στὸ μουνί νά τὴ μουσκέψω. Ἔπαιζε μὲ τὴν πούτσα. Σέ κάποια φάση, ἀλλάζω χέρι στό μουνί, ἀλλά παραλίγο νά χάσω τὴν ἰσορροπία μου στὴν ἀλλαγή καί γέλασε. Ταυτοχρόνως μὲ τ'ἄλλο χέρι μοῦ χάιδευε τὸ κεφάλι καί τὴν πλάτη.
Μετά, ζήτησε νά τῆς κάνω μασσάζ στὴν πλάτη μὲ κρέμα καί λάδι. Κάναμε καί λίγο social σέ αὐτήν τὴν φάση. Ταυτοχρόνως ὁ κῶλος της τριβόταν στὴν πούτσα καί τὰ ἀρχίδια μου. Εἶναι πολύ παιχνιδιάρα καί δραστήρια καί μ'ἀρέσει. Γυρίζει καί συνεχίζουμε στὸ ἴδιο μοτίβο μέ πρίν γι' ἀρκετή ὥρα.
Μέ ρωτᾶ ἄν θέλω σέξ καί πότε τὸ θέλω. Ἐκείνη τὴν ὥρα ἤ άργότερα. Τῆς λέω ὅτι θέλω νά τελειώσω στό στοματάκι της καί μέ κατάποση, χωρίς νά γαμήσω μουνί. Εἶμαι ἀπ'τή φύση μου καί εὐαίσθητος καί τοῦ ἑνός γύρου, ὁπότε τελειώνω ἤ μουνί ἤ στόμα. Στὴν ἀρχή δέν κατάλαβε καί νόμιζε ὅτι ἤθελα καί μουνί καί στόμα. Μᾶλλον δέ συνηθίζεται, ὁπότε μπερδεύτηκε. Τελικῶς βρήκαμε ἄκρη. Ἤθελε καί ἐδῶ τὰ λεφτά μπροστά. Αὐτό κάποιους θά τοὺς χαλάση, ἀλλά ἐμένα ὄχι. Ὁπότε σύν 90 στά 160. Στό πρῶτο ραντεβού δέ μοῦ'χε κάνει πίπα μόνον καί μόνο γιατί ἔτσι ἐξελίχθηκε τὸ πρᾶγμα, ὁπότε δέν ἤξερα τί νά περιμένω. Εἶναι καταπληκτική! Πολλή γλῶσσα, σβοῦρες καί στροφές, σιγά-σιγά, ἀπ'τὸ κεφάλι πρός τὸ βάθος, παιχνίδι μὲ τό χέρι. Ἔπρεπε νά τῆς δώσω ὁδηγίες νά μήν μέ τελειώση πρίν τὴν ὥρα μου καθ΄ ὅτι εἶμαι πολύ εὐαίθητος. Κατάλαβε ὅτι εἶμαι καί λίγο μαζόχας σέ αὐτό ὁπότε ἐνεργοποίησε καί τὰ δόντια σιγά-σιγά. Ναί, ἐγώ τό γουστάρω. Μετά τῆς εἶπα νά περιποιηθῆ τἀ ἀρχίδια. Παραλίγο νά μοῦ τά ξερριζώση! Καί τί δέν ἔκανε! Τὰ πάντα. Ὧρες-ὥρες γρατζούνιζε καί τό ἐσωτερικό τῶν ποδιῶν μου. Εἴπαμε, σέ αὐτό εἶμαι λίγο μαζόχας Σημείωση κατά περιόδους σηκωνόμασταν γιά κάνα-δυό γλωσσόφιλα μόνο καί μόνο γιά νά μέ σπρώξη δυνατά νά ξαπλώσω καί νά συνεχίση μέ ἕνα ὕφος: «κάτσε κάτω ἀγόρι μου ποὺ σηκώνεσαι». Στό τέλος μοῦ'κανε μιά δυνατή πίπα μὲ τὴ βοήθεια χεριοῦ. Καί αὐτό μ'ἀρέσει. Τελικά, ἔχυσα στό στοματάκι της: δέ σταμάτησε ὄμως τὴν πίπα καί συνέχισε γιά νά μέ διεγείρη μέχρι τέρμα καί μέχρι νά βγῆ ἡ τελευταία σταγόνα. Τὰ μισά τά κατάπιε, τ'ἄλλα μισά τά'χυσε πάνω μου καί τ'ἄλειψε μὲ τό χέρι της, ἔτσι γιά νά γίνη καί πιό κίνκυ ἐνῶ χαμογελοῦσαν μέχρι καί τά ἀφτιά της. Πῆγε νά πλύνη τὸ στοματάκι της, γύρισε μοῦ'δωσε ἕνα γλωσσόφιλο καί πῆγα γιά ντούς. Ἦταν 19:10 καί εἶχαν περάσει 45 περίπου λεπτά, ὁπότε 20 λεπτά social. Γυναίκα προσγειωμένη, σοβαρή καί γλυκειά. Ἡ εὐαισθησία ἀπ'τὴν πίπα μοῦ πέρασε περίπου μιάμισυ ὥρα ἀργότερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
hornyasfuck
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
24.347
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, maradona7, SailorGr και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2024
Έτσι, στο τρίτο θα σε επισκεφτούμε στην εντατική. Εγώ φθηνά την γλίτωσα. Δεν αισθάνομαι έτοιμος για την 5η ….
review reaction 3 hornyasfuck
17 Απριλίου, 2024
Πήρες φόρα αγαπητέ, πάντα τέτοια!

Την επόμενη φορά να μου τη γράψεις εσύ την κριτική, μην έχουμε κάνα ορθογραφικό

Χεχε!
review reaction 3 hornyasfuck, james034
17 Απριλίου, 2024
Σε βλέπω απο φιλόλογος να γίνεσαι παραγωγός
ταινιών για ενήλικες!
Καλή κίνηση θα μιλάνε και στην καθαρεύουσα!!!
Κουλ
review reaction 3 hornyasfuck, james034
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3