Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 31 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 82158
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε στο ξενοδοχείο της και η αλήθεια είναι πως το "ίσως" έχει να κάνει με τον χώρο της κοπέλας. Έχω πάει αρκετές φορές στο ιδιο δωματιο αλλα για διαφορετική κοπέλα καθε φορά. Να πω πως έχω ένα πολύ καλό τεχνίτη να τους τον πάω να τους φτιάξει λιγο την κλίση στην ντουζιέρα γιατι κανα χρόνο τωρα που πηγαίνω σε αυτο το δωμάτιο γινεται πισινα.
Πάμε στα δικά μας. Η κοπέλα barbie σκέτη. Ελαφρώς πιο σπασμένη σε σχεση με τις φωτο της. Λιγο μιλητη μπήκε μονη της στο ψητό. Με υποδέχτηκε με ενα κολάν και ενα μπλουζάκι αλλα απο μέσα ήταν ξεβράκωτη. Αμέσως με το πρωτο μπαλαμουτι έπεσε στα γονατα και ξεκινησε να παιζει με την φιλαρμονική. Οκ δεν ειναι το δυνατό της σημείο αλλά ειναι γκόμενα που δεν κωλώνει και εκτός του ότι πηγαίνει εκει που θες, γκαζώνει και απο μονη της.Πρωτοβουλίες δεν θα πάρει αλλά δεν θα πει "όχι" και θα ανεβάσει ταχύτητα στο δρόμο που θα την βάλει κάποιος.
Το κωλαράκι πεταχτό (μέσα στην θολούρα να την καρφώσω μου ξέφυγε..) το τούρλωνε όταν με ειχε ξαπλα για συνέχιση της πιπας. Το αδύνατο σωματάκι της μπορεις να το κουμαντάρεις εύκολα και έτσι και έγινε όπου μετά απο κάρφωμα διαρκείας την πυροβόλησα βαθεια μέσα της.
2ρο φαουλ μου ήταν πως ειχα στο μυαλο μου να της τα δωσω σφινάκι αλλα μεσα στην κάβλα της στιγμής σκέφτηκα πως δεν θα προλάβω, μεγάλο κρίμα που κατέληξαν στο λάστιχο ολα.
Ναι θα την ξανάβλεπα ή σε άλλο δωμάτιο ή σε δικό μου χώρο. Χρωστάω στο κοριτσι ένα σφινάκι και ενα anal.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
7.208
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, doc_lin, hornyasfuck και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2024
Την έχω πάρει 2 φορές σε τρίο. Τιμάει το μεροκάματο
review reaction 1 hornyasfuck, Athens, FIDEL Sk
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1