Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 29 10
Call-Girls 130204
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για τα γουστα μερικων ειναι του 10 και για αλλων ειναι του 7, εγω παρολο που την βαζω στο 8,5 θα βαλω βαθμο 8 για να ειμαι πιο κοντα στο μεσο ορο. Την βρηκα ομορφη αλλα οχι μοντελο πραγμα που δεν ειναι κακο αφου δεν ηταν αφοπλιστικη η ομορφια της και ετσι ειχα και εγω πιο παιχνιδιαρικη διαθεση μαζι της.
Τρανσλειτορ δεν εβγαλε, με οσα αγγλικα ηξερε τα ειπαμε μια χαρα εξαλλου η διαθεση της ηταν καθαρα για σεξ και καπως ετσι ηταν και η δικη μου.
Στα φιλια η διαθεση της ανεβηκε και αλλο, συμμετειχε και μου εδωσε την εντυπωση οτι γουσταρε μαζι μου. Πολυ καλο ρολο επαιξε η καθαριοτητα της, μιλαμε εγλειψα βυζια και μουνι χωρις τελειωμο πραγμα που εκανε να αργησουμε λιγο την εναρξη του σεξ. Η πιπα της ηταν ωραια, οχι κατι το τρελο, ικανοποιητικο πανω απο ολα ηταν το eye contact.
Εκανε καλο στησιμο στα τεσσερα και επεδιωξε να την γαμησω δυνατα. Το μουνι της ηταν αρκετα στενο και ευτυχως δεν εβαλε σχεδον καθολου τζελ. Το αποτελεσμα ηταν να εχουμε πολλα ηχητικα εφε, καυλα σκετη, αφου απο οσο καταλαβα ηταν γνησια.
Χυσιμο πανω στον κωλο στον πρωτο γυρο και στο διαλειμμα διαρκης προσπαθεια με τσιμπουκι για να σηκωθει ξανα.
Ηθελα καβαλημα αλλα ο ρυθμος της ηταν λιγο αργος και παρολο που το θεαμα με τα βυζια ηταν καυλα, την εβαλα στα τεσσερα και την εσκισα ξανα.
Συνολικα η γκομενα εινα λιγο κατωτερη απο την κορυφη αλλα ξερει να περναει καλα και αυτο με εκανε ακομα εναν ευχαριστημενο πελατη.
Θα την ξαναεπερνα, ναι... ξερω οτι θα περασω καλα μαζι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
985
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Manosssss35, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού