Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Marina το λοιπόν και αν δεν ήταν οι συμφοριτες δεν θα καταλάβαινα τι μου φταίει σε όλο το θέμα. Όπως είπατε είναι η ψυχρότητα. Ας τα γράψω όμως όσο πιο τίμια μπορώ.Υποδοχή πάνω σε τακούνι με το τίποτα...κάτι κορδόνια έκρυβαν τα επίμαχα σημεία. Κάγκελο η πουτσα δηλαδή από την αρχή...Το κορμί δεν παίζεται αντικειμενικά αν και διαφωνώ με τα τόσα τατουάζ που (οπως ανέφερε ) έκανε και θα κάνει παραπάνω.... Αυτό με τους Simpsons το βρίσκω τραγικό ιδιως αν σκεφτείς ότι είναι Ρωσίδα και βαράει tatoo κάργα αμερικανικό...το αναφέρω μόνο για το αλλοπρόσαλλο του όλου χωρίς κάποια άλλη πρόθεση.... Πρόσωπο πολύ όμορφο ότι δείχνουν οι φωτογραφίες με σωστό βάψιμο και διορθώσεις.Εμένα το στηθος σιλικονης μου άρεσε, πόδια και πλάτη τα λάτρεψα, νομίζω ότι ο κωλος είναι απλά καλός. Επανέρχομαι στο καλησπέρα. Τούμπανο αυτό που αντικρυσα αλλά η διερεύνηση του ποιος είμαι με το βλέμμα ήταν λίγο παγωμένο ομοίως και η πρώτη κίνηση και ομιλία. Τα αγγλικά είναι οκ για να συνεννοηθούμε και πάω για μπάνιο....Η συνέχεια ήταν διστακτικά με παρατηρήσεις να μην πιάνω η χαϊδεύω αυτια γιατί έχει κάνει νέες τρύπες σε σκουλαρίκια (χεστηκαμε,να τις έκανε 3 μήνες πριν έρθει για τα ραντεβού) ,να ακουμπαμε απαλά και να γλύφουμε σταδιακά το μουνακι μέχρι να ανοίξει (οκ το δέχομαι) κοκ.... Όταν όμως πάρει εμπρόςΓιούπιιι! έχουμε απογείωση...πιπα που τον καταπίνει με άψογη τεχνική, τρελή συμμετοχή σε όσο θες και ακολουθεί σε οτι στάση σου κατέβεις Επίσης στα Κατσικογάμης δίνει χέρια και θέλει μαλιοτραβηγμα και μπατσες. Εννοείται ότι θέλει να την σκισεις μπροστά σε καθρέπτη για να βλέπει. Μασαζ και τέτοια δεν έχει ιδιως με αυτα τα νύχια (άψογα να πούμε) οπότε το πάτε μόνο για τρελό ξεφάντωμα χωρίς έλεος. Δεν θα πει κάτι στο ενδιάμεσο για να χαλαρώσετε οπότε όσοι είναι μετά τα "αντα" θα δυσκολευτούν να ορμησουν ξανά.... η ένσταση είναι ότι στα 200 τόση ψυχρότητα ,με περιορισμό στα αγγλικά και στο τσιτ τσατ (επιλογή της) δεν είναι ιδανική επιλογή ιδιως όταν επιλέγει να είναι έτσι, μιας και είμαι σίγουρος ότι υπό άλλες συνθήκες ή σε άτομα που την έχουν δει επανειλημμένα είναι αλλιώς....Άποψη η αλλάζει τακτική μετά τις διακοπές της στο νησί η το ρίχνει στα 170-180 για πορνοσταρικο γαμήσι και μονο.Στα 200 το σκέφτεσαι για επανάληψη διότι φοβάσαι μην σου ρίξει μπατσα Ευλόγησον

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
505
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, old boy, Stef68 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2024
Αλλη μια overrated
review reaction 1 hornyasfuck, piko, Johnny Red2
16 Απριλίου, 2024
Όταν λες "τις διακοπές της στο νησί", σε τι αναφέρεσαι? Λείπει τώρα (δεν φαίνεται ενεργή στο site)? Θα λείψει αργότερα? Ξέρεις πότε θα επιστρέψει?
review reaction 1 hornyasfuck
16 Απριλίου, 2024
Σαντορινη,Μυκονο......υποθετω διακοπαρει....

Την βλεπω να επιστρεφει παντως...
Το παει το θεμα καπως αποτομα..βασικα νομιζω το παει οπως θελει κ γουσταρει εκεινη και σε οποιον αρεσει δειχνει η φαση...

Τεσπα ..ο καθενας επιλεγρι,κρι ει κτλ κτλ...
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, bigmountain και 1 ακόμα μέλος
17 Απριλίου, 2024
Θα ξαναγυρίσει την άλλη βδομάδα, διακοπαρει...
review reaction 1 hornyasfuck, titsglazer
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4