Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 2 10
Call-Girls 18185
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιλάμε για ένα κορίτσι που πραγματικά μόλις μπήκε στο σπίτι τρόμαξα. γράφει 1 84 εμένα μου πε 1.85 το ίδιο κάνει. με τα τακούνια μπορεί να έφτασε και σου 1. 95 αλisια λοιπόν σήμερα μιξ αποτι μου πε ισπανια βραζιλιά. παροτι δεν υπήρχαν κριτικές 1ον εχω αρχισει κ εμπιστευομαι πολυ τα κοριτσια απο το συγκεγκριμενο γραφειο στο τηλ κεντρο διοτι πολυ σπανια πλεον μου προτεινουν καποια μπαρουφα (εδω μου παν δαγκωτο παρτην κ ειχαν δικιο) 2ον με το που την είδα λέω αυτή την πανυψηλη γκόμενα πρέπει να τη γαμήσω .
εμφανιση.πολύ γλυκιά κοπέλα 23 χρονών μου είπε είναι τόσο μοιάζει είναι πολυ ομορφη στο προσωπο ,πανύψηλη πως είπα με πιασίματα όμως και εδω θα πω στους λάτρεις των skini να μην μπουν στον κόπο γιατί η κοπέλα έχει πιασίματα .
φυσικο 4αρι βυζι για τους βυζολατρεις τρεχατε να παρετε!!!! φοβερός μεγάλος κώλος κλασικός βραζιλιάνικος και πάρα πολύ καλό πρόγραμμα ,πολύ φιλική σε όλο το ραντεβού. αισθησιακη αρκετα η πίπα, στο σεξ έχει ένα λιπαντικό μαζί της βέβαια παρόλα αυτά δεν μου παραπονέθηκε καθόλου πάρα πολύ καλή αν κ σε μερικες στασεις αν δεν εισαι ο λεμπρον τζεημς θα δυσκολευτεις Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο!!
γενικα είναι μία κοπέλα η οποία πραγματικά σπανίζει στην χωρα μας κυρίως για τα χαρακτηριστικά που έχει το ύψος και όλο αυτό το νταρτανοειδές ομορφο ομως θα έλεγα, ιδιαίτερα σε μιξ όπως είναι αυτή και είναι μία πολύ καλή περίπτωση εγώ πέρασα πολύ ωραία

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 11, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ηγφ
ηηη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.334
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Angelus, George Alpha, LION-974 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2024
Καλημέρα,
Η Αλισια έχει γυμνασμένο σώμα ή χαλαρό;
Ευχαριστώ
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck, Bartender 74
12 Απριλίου, 2024
Εὐχαριστοῦμε γιά τὶς φωτογραφίες... Κατατοπιστικές.... Καί γιά τὴν κριτική βεβαίως
review reaction 1 George Alpha, Johnny Red2, Bartender 74
12 Απριλίου, 2024
Είσαι αρχηγός!
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
12 Απριλίου, 2024
Είσαι αρχηγός!!!
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
14 Απριλίου, 2024
Γιώργος Παπ. Φίλε μου όχι ιδιαίτερα γυμνασμένη δεν είναι και πλαδαρή ομως
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
14 Απριλίου, 2024
hornyasfuck να σαι καλά φίλε ότι μπορώ κάνω και εγώ όπως όλοι μας για να μπορούμε να περνάμε καλά και να τρώμε όσο το δυνατόν λιγότερες φόλες δεν είναι καιρός για να πετάς λεφτά άλλωστε
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη
14 Απριλίου, 2024
Αυτό που έγραψες ότι αν δεν είσαι ο λεμπρον θα δυσκολευτείς τι εννοούσες?
review reaction 1 hornyasfuck
15 Απριλίου, 2024
Nikos16 μου ρθε στο μυαλο ενας παιχταρας και ψηλος γιαυτο.ειναι πολυ ψηλη η κοπελα κ στα 4 αν δεν λυγισει γονατα δεν μπαινεις ποτε αν δεν εισαι πανω απο 1.90
review reaction 1 hornyasfuck
18 Απριλίου, 2024
Ευχαριστουμε για τις φωτο, γιατι τις πειραζουν πολυ στο σαιτ..
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9