Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 6 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 19636
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας όρεξη για παιχνίδι και βλέποντας το καλά υποσχόμενο προφίλ της Andelya, μου ήρθε η όρεξη να επιλέξω τις υπηρεσίες της. Την είχε πάρει το μάτι μου όταν είχα κλέισει ραντεβού με Μαλού και ήρθε η ώρα που ήταν διαθέσιμη να μου ικανοποιήσει τις ορέξεις μου. Το τηλέφωνο των Your Angels πάντα εκεί για εμένα και πάμε για τα περαιτέρω.

Σκάει λοιπόν το κορίτσι στον χώρο μου και μου έκανε πολύ καλή πρώτη εντύπωση. Ωραίο μακρύ καστανόξανθο μαλλί, περιποιημένα άκρα, μοσχομυριστή με τα όλα της.

Είχε τα κυβικά της, αλλά τα βρήκα παραπάνω από ικανοποιητικά. Σφιχτό κωλαράκι και βυζί πολύ κομπλέ.

Τα Αγγλικά της ήταν ικανοποιητικά για να συννενοηθούμε και γενικά πολύ γλυκιά και δοτική.

Συμφωνίσαμε στα πάντα και άρχισα να τη γδύνω. Σετάκι κόκκινα εσώρουχα από κάτω να με βάζουν στο κόλπο από νωρίς και ωραία αρχή με φάσωμα και τρίψιμο πάνω μου. Δεν αργήσαμε να φτάσουμε στο τσιμπουκάκι το οποίο ήταν πάνω από τις προσδοκίες μου που φάνηκε να το απολαβάνει. Τη σωστή στιγμή της λέω ανέβα και ευχαριστήθηκα το ζεστο μουνάκι της ώσπου και έχυσα πανηγυρικά.

Στάση για μπανάκι και γρήγορη κουβέντα να χαλαρώσουμε λίγο και στο δεύτερο ημίχρονο ήθελα λίγο να τη δοκιμάσω. Ήταν θετική στο να κάτσω να τη γλύψω και η αλήθεια είναι οτι το ευχαριστήθηκα φουλ.
Ας δούμε και πως φαίνεται και η κωλάρα σκέφτηκα και την έβαλα στα 4 οπού γαμιώμασταν και οι δύο μέσα στη καύλα. Φωνές και από τους δύο και τελείωμα στο σώμα της όπως πρέπει.

Η Andelya για εμένα είχε όλο το πακέτο που περίμενα, με σωστή εμφάνιση και συμπεριφορά που σίγουρα θα έχω στα υπόψην για επόμενη φορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kinky_Savage_69
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
714
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, spyros89, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού