Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 22 10
Call-Girls 76453
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
To σκεφτόμουν καιρό να συναντήσω την Αλεξάνδρα. Κάτι με κόλλαγε από τις φωτό.
Τελικά, το κάτω κεφάλι υπερίσχυσε και με 2 sms έκλεισα την κοπέλα. Ήρθε στην ώρα της ακριβώς. Χτύπησε τη πόρτα του δωματίου δυνατά λες και έκαναν έφοδο οι μπάτσοι.
Ανοίγω και αυτό που βλέπω δεν ήταν αυτό που περίμενα. Μιλάμε για το ξέκωλο!!! Είναι κοντούλα, ξανθή με μακριά μαλλιά και πολύ έντονα βαμμένα και φουσκωμένα χείλια. Πολύ αρνητική εμφάνιση για μένα.
Είπαμε δυο τρεις κουβέντες, και βγάλαμε τα ρούχα. Το στήθος είναι πρόσθετο, αρκετά μεγάλο με τις ουλές από κάτω να φαίνονται. Όχι κι ότι καλύτερο. Της αρέσει να τη χαϊδεύουν και να τις πιπιλάνε τις ρόγες που ανταποκρίνονται ιδιαίτερα. Το δέρμα της όμως δεν είναι αυτό που λέμε βελούδο. Κάπου ήταν λίγο σαγρέ.
Στο στοματικό είναι πολύ καλή, δεν μπορώ να πω κάτι. Φτυσίματα, μπουκώματα και χωρίς χέρια. Περνάει κι από τις μπάλες χωρίς δική μου προτροπή. Γυρίζουμε σε 69 κι εδώ έβαλε τη κασέτα. Φωνές δήθεν και έδειχνε τρελή συμμετοχή αλλά φαινόταν το προσποιητό. Ασχολήθηκα για αρκετά λεπτά και μου είπε/έδειξε πως έχυσε, αλλά δεν την πίστεψα.
Μου περνάει προφυλακτικό μ το στόμα (με δυσκολία) και στήνεται στα 4 αφού έβαλε πολύ τζελ σε σημείο να μη μπορώ να πιάσω το πούτσο μου, να γλιστράει. Μπήκα μέσα και με αρκετές γρήγορες άρχισε πάλι να φωνάζει, που ξενέρωσα τελείως. Μετά από αυτό έχυσα στο προφυλακτικό και το λήξαμε.
Ενδιάμεσα πέσαν κάποια γλωσσόφιλα βαθιά, αλλά δεν το ευχαριστήθηκα γενικά. Είναι κάτι μεταξύ PSE και GFE, όπως της βγαίνει τη στιγμή ή όπως δίνει το σύνθημα ο παρτενέρ.
Ίσως έχω μεγαλώσει κι έχω παραξενέψει κομμάτι. Θέλω τη πολύ καλή εμφάνιση για αρχή, και τις πολύ καλές υπηρεσίες της κοπέλας για να προχωρήσω και να αποδώσω τα μέγιστα.
Αυτά…. Υγεία να έχουμε και προχωράμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.731
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, Atroxistos και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2024
φίλε mad είναι το trdemark της το να είναι πολύ προκλητικό το ντύσιμο της και έχει αναφερθεί από όλους
τώρα όσο και θέμα γούστου να είναι στο πρόσωπο 5 απλά ασχολίαστο νομίζω ότι ήσουν κάτι παραπάνω από υπερβολικός
12 Απριλίου, 2024
@ydroxoos7 Προσωπική άποψη. Με χάλασε πολύ το πρόσωπο. Ισως αν δεν ήταν τόσο έντονα βαμμένο.....
review reaction 1 Bartender 74
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2