Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 59 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την κυρία αυτή την έχω ξανασυναντήσει στο παρελθόν όταν εργαζόταν σε πρακτορείο και τώρα συνάντηση σαν ανεξάρτητη.
Επικοινωνίακα είναι κυρία,επικοινωνία μέσω viber και κλείσαμε για μια ώρα σε χοτελ στο Μεταξουργείο που είχαμε ξαναβρεθεί.
Έφτασε νωρίτερα από εμένα και με περίμενε στο πάρκινγκ ,όποτε ανεβήκαμε μαζί σαν ζευγάρι κάτι που μου άρεσε.
Ντύσιμο κομψό με προσοχή και στη λεπτομέρεια ,γόβα τσάντα κτλ και στο δωμάτιο είδα και τα γούστα της στα εσώρουχα.σεξυ και ακριβά.
Στο δωμάτιο τα έχουν πει οι περισσότεροι και αυτά ισχύουν.
Για το πρόσωπο που λένε κάποιοι,εγώ θα πω βάση προσωπικής άποψης ,έχει κατάρες και γενικά ναι μεν λίγο άγριο πρόσωπο αλλά επειδή είναι γλυκιά γκόμενα σε συμπεριφορά δε βγάζει αγριάδα καθόλου.
Στο σώμα αν γουστάρεις αθλητικά σώματα θα φας καλά αν όχι μη πιάσεις μαχαιροπίρουνο.
Στις υπηρεσίες είναι και κύρια και πουτανα,όπου πρέπει βγάζει το ένα και το άλλο, στη πίπα κυρία, στο γαμησι τα στησίματα της είναι για μένα πολύ σέξυ και βγάζει πουτανια.

Η Μυρτώ θα έλεγα Μπορεί να είναι στο χώρο καιρό,αλλά παραμένει ένα αξιοπρεπές άτομο που μπορείς να πεις και κάποια λόγια.

*Για όποιους σαν εμένα δεν παίζουν δύο γύρους, θα την απολαύσουν και στο μασάζ..ξέρει πολύ καλό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.662
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 *Μυρτώ*, doc_lin, BisexualWannabe και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού