Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 9 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 48521
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν μάγκες, επειδή είμαι καινούριος (αν και lurker από παλιά), ορίστε οι πραγματικές βαθμολογίες λόγω συστήματος:

Εμφάνιση (πρόσωπο): 10/10
Εμφάνιση (σώμα): 9/10
Γενική συμπεριφορά: 10/10
Επικοινωνία: 8/10
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 8/10
Σχέση αξίας/κόστους: 10/10

Λοιπόν τι να πρωτοπείς, ανοίγω την πόρτα και βλέπω μια κουκλάρα ντυμένη στην πένα, σε ένα λευκό παλτό-σακάκι με τα εσώρουχα από κάτω. Ό,τι λένε οι αποκάτω ισχύει. Οι τρεις τελευταίες σέλφι που φαίνεται πιο ωραία είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα. Όταν μου τον έβγαλε έξω και τον έπαιζε με το παλτό της ανοιχτό άρχισα να ιδρώνωMoney Mouth, και δε μου συμβαίνει γενικά. Η τύπισσα βάζει κάτω μοντέλα του instagram για πλάκα.

Είχε βάλει κρέμα στο σώμα της η καύλα και μού σπαγε τη μύτη. Σωματικά χαλαρό στήθος και τσουπωτός κωλαρίνος, δε με χάλασαν καθόλου. Πράσινες ματάρες και πανέμορφα ταττού, αυτό στη μέση της έλεγε "Play with me" Ευλόγησον

Πίπα ακάποτη, όχι κάτι τρελό αλλα καλή. Πήρε αρκετές πρωτοβουλίες στις στάσεις. Της είπα να κάτσει πάνω στη φάτσα μου και δεν είπε όχι. Δυστυχώς δεν είμαι στα καλύτερά μου τελευταία και νομίζω την επηρέασε λίγο. Φάση ψεύτικες φωνούλες και τέτοια. Ήταν πρόθυμη πάντως μέχρι το τέλος.

Προς το τέλος της ώρας μου είπε έχουμε 10 λεπτά ακόμα, παρό,τι είχα κλείσει με το γραφείο 2 ώρες, όχι μία. Πιστεύω ήταν λάθος του γραφείου, γιατί πρέπει να της έστελναν μήνυμα στο κινητο. Πήρε κανονικά 150, όχι 300, δεν είναι ότι προσπάθησε να παίξει πουστιά. Τώρα θα μου πεις γιατί δεν είπες τίποτα? Δε βαριέσαι, ενα 150άρι λιγότερο. Απόφαση της στιγμής. Πάντως δεν είχα θέμα μέχρι τώρα με το glamour σε συνεννόηση σε άλλα 2 ραντεβού.

Γενικά service από την κοπελιά ξεκάθαρα ανώτερο από τις περισσότερες βραζιλιάνες που έρχονται απ' ό,τι έχω καταλάβει. Από μένα είναι ναι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
54
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, TOMCRUISE, tsitsigos και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2024
Πήξαμε στις μουνάρες ... Χεχε!
review reaction 3 Johnny Red2, Bartender 74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1