Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 59 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εύκολη συννενόηση και συνάντηση σε ξεονοδοχείο του νότου. Η κοπέλα στην ώρα της με την κλασσική office εμφάνιση.
Εμφανισιακά καλό πρόσωπο για 50+, σώμα μυώδες από αυτά που βλέπεις να κοπανιούνται στο γυμναστήριο.
Προσωπικά δεν είμαι πολύ φαν του να πετάγονται οι φλέβες στις γυναίκες και να έχουν πλάτες, αλλά οκ δεν με χάλασε κιόλας.
Δύο τίμιοι γύροι, η κοπέλα πεντακάθαρη και δεκτική, δεν έβαλε το κάτι παραπάνω όμως, αυτό για το οποίο θα την θυμάσαι. Τιμια πάντως.

Γενικά προτιμώ κατά βάση τα γραφεία, ένα δυο τουλάχιστον που τιμώ συνήθως - γιατί έχω φάει και φόλες και έχω ρίξει μαύρα σε γραφεία συνολικά.
Ο λόγος είναι ότι κατά βάση έχουν πολύ ωραία μωρά και αν προσέξεις τις κακοτοπιές πολύ VFM επίσης.
Η Μυρτώ πχ παίρνει €100. Συν 20-30 το ξενοδοχείο, πάμε κοντά στα €130. Έλα όμως που με €140-€150 πηγαίνεις incall σε τιμιότατο δωμάτιο με κοράσια εμφάνισης μοντέλου. Οπότε, ναι μεν κατά καιρούς πηγαίνω με ανεξάρτητες, αλλά τελικά επιστρέφω στα city tours.

O λόγος που γράφω δεν θα την ξανασυναντούσα είναι αυτός, σπάνια επιστρέφω στην ίδια κοπέλα, πρέπει να πάθω ζημιά για να το κάνω, και ειδικά με ανεξάρτητη σπάνια μου έχει συμβεί,

Αλλά αυτά είναι τα δικά μου κολλήματα, η Μυρτώ ήταν μια χαρά, κανένα παράπονο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 03, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
akosdi
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
2.836
Πόντοι:
2.541
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Γιώργος Παπ., *Μυρτώ* και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού