Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 17340
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνενοηση με το γραφειο, ευκολη και γρηγορη αν και λιγο προβληματικη καθως περιμενα την μεσημεριανη ανακοινωση εδω για να δω ποιες κοπελες ειναι διαθεσιμες τη μερα που ηθελα. Η κοπελα ηρθε 15' νωριτερα και αυτο που ειδα εμφανισιακα μου αρεσε. Μινι φουστα, γοβες και μπουστακι. Κοντη (1,6μ περιπου ) για μενα που ειμαι 1,87 αλλα με σωστες αναλογιες και χωρις κυταριτιδα. Καστανοξανθο μαλλι και υπεροχα πρασινα ματια. Λιγο μαζεμενη και αμηχανη και εγινε η αποκαλυψη οτι δεν μιλαει καλα ελληνικα γιατι εχει λιγο καιρο που ηρθε απο Αλβανια, ενω στο σαιτ εμφανιζεται σαν ελληνιδα. Ηθελα να μου κανει λιγο στριπτηζ αλλα δεν το ειχε. Οποτε βουρ στο κρεβατι, αφου ειπε οτι ειχε κανει μπανιο. Τα στηθη της ειναι μεγαλα αλλα κρεμασμενα, οι ρωγες δεν ανταποκριθηκαν στο γλειψιμο κι εχει 2-3 μικρα τατουαζ σε διακριτικα σημεια. Η πιπα της καταπληκτικη με εκανε να αδειασω συντομα, ενω εγλειφα κι εγω το ηδη μουσκεμενο μουνακι της. Μπανιο και προσπαθεια για κουβεντα αλλα προβληματικη η επικοινωνια λογω γλωσσας, κατι δεν καταλαβαινα εγω, κατι δεν καταλαβαινε αυτη. Αγκαλιες και χαδακια και συντομα ξεκινησε 2ος γυρος με πιπα. Τον εβαζε ολο μεσα στο στομα και μου εγλειφε ολη την περιοχη για κανα 10' καθως φαινεται οτι το απολαμβανει. Ακολουθησε εναλλαγη στασεων με ιεραποστολικο και στα τεσσερα οπου απολαμβανα τη θεα του κωλου της και αυτη μουγκριζε, οχι πολυ αισθησιακα να πω την αληθεια αλλα εδειχνε να το ευχαριστειται μεχρι που ξανατελειωσα. Κωλο δεν δοκιμασα αν και θα ηθελα. Να πω οτι και οι 2 τρυπουλες της φανηκαν αρκετα δουλεμενες, ημουν και βραδυνο ραντεβου... Τηλ απο τον οδηγο 5-10 λεπτα πριν την ωρα οποτε και αρχισε να ετοιμαζεται να φυγει. Συνολικα η κοπελα μου αρεσε, δεν ειπε οχι σε κατι αλλα δεν πηρε και πρωτοβουλιες κατι που το περιμενεις απο ενα call girl των 150Ε. Το προβλημα με τη συνενοηση επισης σημαντικο. Αυτοι ειναι και οι λογοι που εβαλα ΙΣΩΣ στο αν θα την ξανασυναντουσα. Με 100€ θα ελεγα σιγουρα ΝΑΙ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gpikasso
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
2.350
Πόντοι:
2.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mutunus Tutunus, stadeos, mancunian1986 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού