Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την στάμπαρα και έκανα μια συνδρομή των 3 ευρώ στο OF της για να δω καλύτερα φωτογραφιες και βιντεακια της ωστε να εχω εικονα πως ειναι.
Αυτο που εβλεπα για 120 ευρω ηταν αρκετο κινητρο για να την παρω.

Παιρνω το γραφειο και σε λιγο ερχεται στο σπιτι που ειχα κλεισει για την 10ημερο διαμονη στην Αθηνα.

Μπαινει μεσα ενα κοντοπουτανο ολοιδιο με αυτα τα καγκουρογκομενακια που βλεπετε να αραζουν εξω απ'τα ΕΠΑΛ. Αν μου έλεγε 17 ετών θα το πίστευα.Φυσικα ειναι ενηλικη αλλά καταλάβατε οτι εννοώ οτι μικροδείχνει.

Ηλικια οσο λεει είναι εκει 19-20 το πολυ. Φρεσκαδουρι του γαλακτος αλλά περπατημένο με χιλιομετρα αρκετα στο μουνακι της. Ζηταει και παρτουζες με αλλα κοριτσια του γραφειου.

Προσωπακι καγκουρικο ναζιαρικο...σωματακι μικρο με κωλαρακι στητο οπως προσταζει η νιοτη της.

Στο γαμησι ωραιο τσιμπουκι αλλα πηγε να το ξεπεταξει...την εστρωσα ομως κατευθειαν λεγοντας της μια φορα θα σε γαμησω αλλα θα ειναι καλη...γλειφε και εχουμε χρονο για γαμησι μετα.
Ξεκινησε τοτε αλυπητο τσιμπουκι με φτυσιματα και πολυ σαλιο...αρχιδια και πιο κατω χωρις φόβος και με πολυ πάθος.

Μετα την εβαλα να με καβαλησει (με περασμα καποτας φυσικα πρωτα) χωρις τζελ και μαλακιες. Σφιχτο μουνι και ενιωθα την πουτσα μου να πνιγεται. Μετα απο αρκετη ωρα στησιμο στα τεσσερα που δωσαμε πονο. Την εστησα μπροστα σε εναν καθρεφτη που ειχε η κρεβατοκαμαρα και εβλεπα την φατσα της να κανει τα ναζια και να βριζει ενω την ξεμουνιαζα δυνατα.
Αντεχει σε υψηλους ρυθμους και κατεβαζει υγρα με άνεση.

Ηθελα να την χυσω γονατιστη μπροστα στον καθρεφτη αλλα παρασυρθηκα στο γαμησι και της τα πεταξα ολα μεσα. Καθισε λιγη ωρα ετσι και με κοιτουσε μεχρι να στραγγιξω καλα. Ειχαν περασει ηδη 40 λεπτα. Λιγο αραγμα με μουχαμπέτι και καλό βράδυ.

Στα 120 η ώρα ειναι τίμιο value for money. Ελληνακι σε τοσο φρεσκια ηλικία..υποτακτικο και ανετο πιστεύω τα αξίζει.
Εδω 100 δινεις για να γαμησεις σε ενα μπουρδελο υποδεέστερες και ξένες χωρις την άνεση και την καθαριότητα του χώρου σου.

Για επανάληψη ίσως αν και λογω φετιχ με την ποικιλία και τις εναλλαγές το βρίσκω χλωμό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 17, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Backpacker
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
3.494
Πόντοι:
5.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, mancunian1986 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2024
Αν θες στείλε το ονλυ της να τη δούμε καλύτερα
Ευχαριστώ
Pm νομίζω καλύτερα
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2024
Αγαπητέ συναγωνιστή ευχαριστούμε για την κριτική! Είναι μήπως εύκολο το of της Ναντιας ???
Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2024
Αγαπητέ συναγωνιστή μήπως είναι εύκολο το OF της κοπέλας ??
Σε ευχαριστώ πολύ !!!
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2024
Φίλε μου αν μπορείς στείλε μου σε προσωπικο μνμ ποιο είναι το OF της,Σ ευχαριστώ
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2024
Καλημέρα
Αν θες στείλε μου σε πμ το ονλυ της να τη δω κ γω
Γτ με ψήνει άσχημα για συνάντηση
ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2024
Σε παρακαλώ στείλε και σε μενα το of της.
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2024
OF?
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2024
Σε παρακαλω στειλε και σε μενα το of της.
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2024
καλησπέρα και απο μένα,

στειλτε μου σε Pm να δω οιδιοις όμασσι κι εγώ το OF της να δούμε περι τίνος πρόκειται.

Θενκς
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2024
Μάγκες, μια πάσα του Only της και απο εδώ σε pm ώστε να δούμε περι τίνοσ πρόκειται.
Ευχαριστω
review reaction 1 hornyasfuck
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2