Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 28 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 103727
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θα ειμαι λακωνικός. Η Milena προβλεπω να γίνει must οπως , άλλη μια του γραφείου που ξεκίνησε χαμηλά και σταθερά και τώρα όταν έρχεται είναι ανάρπαστη, ανεξαρτήτου κασε. Συνοπτικά....υποδοχή με κατάσπρα εσώρουχα σε πολύ περιποιημένο δωμάτιο. Βάψιμο, νύχι, παπούτσια όλα άψογα. Χαμόγελο και βαθύ φιλί για το καλησπέρα. Μπανακι, αγώνας.Οπου θες, όπως θες, σε οποίο στυλ θες.(ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΙΒΑΛΟΣ).Μπάνιο στο διάλειμμα. Σε μπανιαρει και σου κάνει sensual masaz για να έχεις ανόρθωση. 2ος γύρος με πιπα σωστή, αισθησιακά με χέρι αλλά και χωρίς χέρι . Γλυφει κορμό με πάθος. Τον χώνεις αβέρτα και δεν θες να τελειώσεις..Αυτά...φωτογραφίες ακριβής... 2 φάουλ δίνω. 1 γιατί ενώ είναι χυμώδη κορμί μάλλον το άφησε λίγο και είδα παχακια σε κοιλιά και κωλαρικο.2ον να μάθει αγγλικά γιατί ταιριάζει πολύ για εξωτερικά ραντεβού και πολύωρο.
Υ.Σ. :Προσωπο μου αρεσει πολυ, ειναι μια σεξυ γλύκα. (επίσης έχει έρθει αρκετές φορές).Έτσι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.352
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, mancunian1986, homo_sa και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2024
Για το κορμί θα έλεγα εν συγκρίσει με κάτι «στραλετες» και υπολογίζοντας την ηλικία είναι μια χαρά. Εγώ πάλι παρατήρησα λίγο «φλούδα πορτοκαλιού» στα οπίσθια αλλά μάλλον τρώει αρκετό χρόνο στο γυμναστήριο και έχει φτιάξει αρκετά σφιχτά οπίσθια.
Πάντως κάθε φορά και καλύτερη θα έλεγα.
Όσο για τις φωτογραφίες … θυμάμαι τις πρώτες τις φωτογραφίες και ήταν τραγικές, τώρα ανταποκρίνονται περισσότερο στην πραγματικότητα.
Εάν συμπεριλάβει το πρωκτικό να δεις τι θα γινόταν ….
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74, andronikos3
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1