Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έφυγε η Agatha αλλά σύντομα με τη φίλη της θα ξαναέρθουν οπότε γράφω δύο λόγια για να υπάρχουν αλλά και για εμένα.

Ξεκαθαρίζω από την αρχή, πρώτη φορά με Βραζιλιάνα και δεν το μετάνιωσα. Σκάει μύτη με δωδεκάποντα και εφαρμοστό φορεματάκι, με ένα μεγάλο άνοιγμα στα πόδια, που διέγραφε το καλλίγραμμο σώμα της. Πολύ νέα και φρέσκο χαριτωμένο προσωπάκι. Σώμα petit, φυσικό σε όλα, με δύο μόνο μικρά tattoo. Βυζάκι νεανικό στη θέση του, κωλαράκι σφιχτό και νινάκι καλοσχηματισμένο. Δεν έχει τα κλασικά Βραζιλιάνικα χαρακτηριστικά και ίσως για αυτό την προτίμησα. Φωτογραφίες, καρτέλα πολύ κοντά στην πραγματικότητα.

Είναι και φαίνεται μικρή αλλά έχει εμπειρία στο χώρο. Ωραία φιλάκια, πολύ δοτική, συνέχεια χαμογελαστή. Επικοινωνία περιορισμένη λόγω φτωχών Αγγλικών, σώζει κάπως την κατάσταση η τεχνολογία. Δεν θα πάρει πρωτοβουλία, θα αποφύγει ό,τι μπορεί αλλά δεν θα αρνηθεί κάτι. Μικροκαμωμένη και ευέλικτη προσφέρετε για πλήθος στάσεων, πολύ ωραία η αίσθηση στο sex ίσως και λόγω μη χρήσης gel.

Μια ενδιαφέρουσα συνάντηση αλλά τελικά παραμένουν ως πρώτη επιλογή μου η Ρωσία/Ουκρανία ... χωρίς όμως να αποκλείω πλέον και τις Βραζιλιάνες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
10.774
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, hornyasfuck, Johnny Red2 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2024
μπραβο στο κοριτσι,μας δειχνει οτι καποιες λατινες πατανε στα βηματα του ρωσικου μπλοκ
review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain, Bartender 74
07 Απριλίου, 2024
Ποια είναι η φίλη της? Την είχα στις επιλογές μου πάντως αλλά δεν την πρόλαβα γιατί έφυγε. Μου αρέσει πολύ το σώμα της έτσι όπως τη βλέπω.
review reaction 1 hornyasfuck
07 Απριλίου, 2024
geo21k η φίλη της είναι η Chiara επίσης με καλές κριτικές. Προσοχή δεν είναι από Πορτογαλία αλλά από Βραζιλία.
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3