Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 2 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 27927
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Να ξεκινήσω λέγοντας πως οι φωτογραφίες είναι ακριβέστατες! Τόσο κοντά στην πραγματικότητα που είναι άξιο αναφοράς. Το ίδιο ισχύει και για το IG της κοπέλας. Το μόνο που θέλει λίγο μάτι για να το καταλάβεις είναι το πόσο κοντοπουτανο είναι! Μιλάμε το 1.50 πρέπει να μην το φτάνει. Δηλαδή γονατιστός ήμουν και εγλειφα τις ρώγες της.

Συνεννόηση μου γραφείο ΟΚ. αλλά μου έκανε εντύπωση ότι έστειλα κατά τις 13.00 και μου είπαν πως η κοπέλα κοιμάται γιατί δούλευε μέχρι τις 10 το πρωί. Εν τω μεταξύ εγώ έβλεπα τα στοριζ της και ήταν έξω βόλτες. Θεωρώ βέβαιο πως παίζει κάποιο μουφα από το γραφείο (δεν έχω καταλάβει το νόημα όμως) γιατί η κοπέλα μένει στο De Paris που προφανώς έχουν κόσμο εκεί και ξέρουν αν έχει ξυπνήσει κ έχει φύγει. Οκ άνευ ουσίας αυτό απλώς το αναφέρω για την ιστορία.

Η κοπέλα λοιπόν όπως στις φωτογραφίες. Τέτοια γυμνασμενα μπούτια δεν έχω ξαναδεί από κοντά!!! Είναι σαν αυτές που βλέπεις στα σοσιαλ και σε τίποτα τσόντες! Το να χουφτωνεις αυτές τις μπουταρες είναι πραγματικά εμπειρία ζωής! Πάντα ήθελα να χουφτωσω τέτοιες γυμνασμενες μπουταρες και να βάλω ανάμεσα τους την πούτσα μου!

Πάω λοιπόν για incall De Paris. Έχουν κάνει ωραία δωμάτια είναι καλή φάση. Θέλει κάποιους καθρέφτες παραπάνω για να είναι πιο μπουρδελέ η κατάσταση. Μου ανοίγει λοιπόν και αντικρίζω ένα καυλακι pocket size. Όμορφη στο πρόσωπο μικρός βυζάκι με ένα σέξι εσώρουχα μαύρο. Tan lines αυτά τα βραζιλιάνικα που βάζουν κάτι σαν μαγιό αυτοκόλλητο και βγαίνει με αλφάδι το μαύρισμα.

Λέμε τις καλησπέρες μας και με εντυπωσιάζει με τα αγγλικά της. Είναι επιπέδου λόουερ για πλάκα. Γδυνομαι να μπω για ντους και κάπως κάτι λέμε και καταλήγουμε σε βαθιά φιλία με γλώσσα! Έχει τεράστια χείλια και ήταν καλή φάση τα φιλιά. Καυλωσα αρκετά! Μετά έκατσα στην άκρη του κρεβατιού και αυτή ήταν μπροστά μου. Εκεί χουφτωνα κώλους και μπούτια και έβαλα κ την πούτσα ανάμεσα στα μπούτια της καθώς δείξαμε φιλιά. Κώλος κλασικός βραζιλιάνικος ψεύτικος. Έχω γίνει κάγκελο πλέον και μπαίνω για ντους. Της είπα να έρθει κ αυτή αλλά δεν ήθελε γιατί είχε πάει κομμωτήριο και δεν ήθελε να χαλάσει το μαλλί (το ξερά, το είχε δει στο ινσταγκραμ).

Βγαίνω και ξαπλώνω στο κρεβάτι. Συνεχίζουμε τα φιλιά και αρχίζει να μου τον παίζει. Προχωράει σε τσιμπούκι. Δεν ήταν κακό αλλά όχι και κάτι αξιοσημείωτο. Τον έβαζε βαθιά μεν αλλά κάτι έλειπε. Δηλαδή δεν είχε αρκετό χέρι, παιχνίδι με μπάλες... Έλειπε η τσαχπινιά.

Την βάζω να ανέβει από πάνω μου και εκεί είναι που το είδα... μια κλειτορίδα σκέτη πούτσα! Μιλάμε πρέπει να είναι 4-5 εκατοστά για πλάκα! Το πιο λογικό είναι να έχει πάρει φάρμακα για την γυμναστική τα οποία έχουν αυτή την παρενέργεια. Μιλάμε αυτό το πράγμα το έχω δει μόνο σε τσόντες με γυμνασμενες τις οποίες δεν είδα και μέχρι το τέλος. Είναι αντιρατσιστικό φουλ! Είχα όμως την περιέργεια να το αγγίξω. Την έβαλα λίγο στα 4 να θαυμάσω την θέα και μετά reverse cowgirl. Εκεί στο reverse έβαλα το χέρι μου από μπροστά να πιάσω λίγο το πουτσαλακι της, και όπως περίμενα αηδίασα. Μετά από λίγο τελείωσα και μαζί με χύσιμο τελειώνει και η ιστορία μου. Έπλυνα πούτσα και δρόμο. Είχα αργήσει και για τον αγώνα ποδοσφαίρου του υιού μου.

Δεν νομίζω να ξαναπήγαινα, αλλά δεν έκλαψα τα λεφτά. Ήταν εμπειρία που δεν την βρίσκεις εύκολα και σίγουρα άξιζε. Θα είναι κάνα δίμηνο εδώ οπότε έχετε χρόνο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2024
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
110€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.584
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Ntamari, hornyasfuck και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2024
"Το πιο λογικό είναι να έχει πάρει φάρμακα για την γυμναστική"
οχι καλε, ιδεα σου ειναι... δε φαινεται καθολου απο τις φωτος
Εμμμμ

"έβαλα το χέρι μου από μπροστά να πιάσω λίγο το πουτσαλακι της, και όπως περίμενα αηδίασα"
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 hornyasfuck, Mgeorge1111
06 Απριλίου, 2024
Είδες τι κάνουν τα αναβολικά
review reaction 1 hornyasfuck
06 Απριλίου, 2024
Οπότε το γλυφομούνι στη συγκεκριμένη είναι μίνι πίπα;
Μεγάλο χαμόγελοMoney Mouth
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain, Mgeorge1111 και 2 άλλα μέλη
06 Απριλίου, 2024
?
review reaction 3 hornyasfuck
06 Απριλίου, 2024
Που είναι αυτο το de paris;
review reaction 1 hornyasfuck
06 Απριλίου, 2024
Μπορείς να μου στείλεις το IG της; έστω σε pm. Σε ευχαριστώ
review reaction 1 Greekvag , Ntamari, hornyasfuck
06 Απριλίου, 2024
Το insta της?
review reaction 1 Ntamari, hornyasfuck
06 Απριλίου, 2024
Πως ειναι στο insta αδερφε?
review reaction 1 Ntamari, hornyasfuck
06 Απριλίου, 2024
Καλησπέρα φίλε, θα μπορούσες να μου στείλεις το ινστα της κοπέλας εδώ ή σε προσωπικό;
review reaction 1 Ntamari, hornyasfuck
06 Απριλίου, 2024
Mήπως μπορείς να μοιραστείς το IG? έστω κι σε προσωπικό μνμ...
review reaction 1 Ntamari, hornyasfuck
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2