Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Lupita σήμερα το πρόγραμμα. μικρή βραζιλιάνα 24 χρονών μου είπε ότι είναι ,μπορεί να την έκανα και λίγο μικρότερη .
μπορώ να πω ότι εμφανισιακά είναι πιο ωραία απο της φωτογραφίες πιστεύω ότι την αδικούν. μία μικρή βραζιλιά να λοιπόν η οποία είναι πανύψηλη κ η οποία είναι το κλασικό αματούρι άπειρο το οποίο όμως με εκάνε κ περάσε πολυ καλά .
βασικά αυτό που ήθελα να το εκθιάσω κάποια στιγμή ειναι ότι τελευταία βλέπω ότι προφανώς υπάρχει κ ο ανταγωνισμος που λέμε σιγουρα,και κοιτάζουν όλα τα γραφεία να φέρουν καλές κοπέλες με καλά προγράμματα και όμορφες παρουσίες .τουλάχιστον τα τρία γραφεία που παίρνω εγω (your.greecevip.glamour) 9 στις 10 φορές περναω καλα.πλέον πολύ δύσκολα τρώμε τις λεγόμενες πατάτες που τρωγαμε στο παρελθον.μη μακρηγορώ άλλο .η κοπελα λοιπον,φυσικό στήθος δυάρι πολύ ωραίο της αρέσει να τη γλύφουνε και πολύ ωραίος πεταχτός κώλος ,μικρός μεν αλλά τουρλωτός .ειναι αδυνατη αλλα οχι σκινι οπως πολυ σωστα ειπε ο προηγουμενος φιλος.στο πρόγραμμα τα δέχεται όλα εκτός από δάχτυλα δεν μπορώ να πω ότι με χάλασε αλλά θα μπορούσε να το κάνει. φιλιά με γλώσσα κανονικα,πολύ περισσότερο βασικά gfe e xperience παρα pse που λέμε .σε γενικες γραμμές πέρασα πολύ ωραίο και ευχάριστο βράδυ
Υ.Γ φαινεται οτι ειναι κοπελα που δεν θελει πολλες αγριαδες αλλα σοφτ πραματα κ νομιζω θα περασεις καλα οπως εγω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 04, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
βω
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.346
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Δοκιμος εραστης, Johnny Red2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού