Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 87929
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τα εχετε πει ολοι ολα για εμφανιση κλπ.. δεν εχω να συμπληρωσω κατι.

Θα πω μονο ενα πραγμα που 1η φορα μου συμβαινει στα 8 χρονια που ασχολουμαι με το χομπι κ με αναγκαζει να γραψω την κριτικη.

Της εδωσα απο την εναρξη του πολυωρου ραντεβου 150€ εξτρα για τα εξτρα που θα καναμε..

Επαναλαμβανουμε λοιπον το ενα εξτρα 3 φορες που κοστιζε 50€ κ μου λεει οτι επειδη το καναμε 3 φορες δε δικαιουσαι κατι αλλο με τα 150 που εδωσες!!!! Αν θες κατι αλλο πρεπει να πληρωσεις...

ΑΥΤΑ.... Δεν εχω κατι αλλο να πω...

Φυσικα μετα μιλησα με το γραφειο κ τους πεσανε τα μαλλια.

Το 3 στις επι μερους βαθμολογιες διοτι αυτο ειναι το κατωτερο που μου επιτρεπει το συστημα

Καλο καλοκαιρι σε ολους!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 30, 2024
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
mourinio86
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
210
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, LION-974, mancunian1986 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2024
Πολυ αόριστα μας τα λες όμως!
review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain, gnnakos και 5 άλλα μέλη
03 Απριλίου, 2024
@srek7 Τι απορια εχεις??
review reaction 1 hornyasfuck
03 Απριλίου, 2024
Δηλαδή αν κατάλαβα η 3η εκτόνωση σε μια ωρα πχ τη χρεώνει 50αρικο έξτρα? Τα υπόλοιπα 100 € έξτρα τι περιλάμβαναν?
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, srek7
03 Απριλίου, 2024
Τι αποριες εχεις?
review reaction 1 hornyasfuck
03 Απριλίου, 2024
@shrek7
Ίσα ίσα φίλε μου, όλοι οι προφήτες και όλες οι πυθίες έτσι μιλάνε, με γρίφους.
Προφήτεψε ξεκάθαρα όμως, καλό καλοκαίρι, κάτι είναι και αυτό...
review reaction 3 hornyasfuck, bigmountain, BisexualWannabe και 3 άλλα μέλη
03 Απριλίου, 2024
Τα εξτρα που κανουν 50€ το ενα, ειτε ειναι κωλοσουβλισμα, καταπιολα η κατουριματακι.

Για να μην το γραφεις αλλα για να το αφηνεις ετσι ανοιχτο αοριστα μαλλον ηπιες 3 ποτηρακια κατουρι μπρο ε.

Νταξει εμεις εδω δεν κρινουμε γραψε ελευθερα τις ανωμαλιες σου φιλε μου. Δηλαδη αν η γκομενα στα εξτρα θελει να μας πει οτι ειναι μια φορα το καθενα?

Δηλαδη μιας και εχει ως εξτρα την κωλογλυφαδα(γελαει ο κοσμος) , αμα της πω να μου γλυψει στο ραντεβου σερι 1 ωρα τον κωλο θα με χρεωσει +30 αλλα αμα μου γλυψει κωλο νια φορα, την γαμησω ενα τεταρτο και μετα μου ξαναγλυψει κωλο θα με χρεωσει +60?

Εξυπνη πολυ την κοβω την πορνη. Καλα κρασα ρεεεε.
review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain, BisexualWannabe και 4 άλλα μέλη
03 Απριλίου, 2024
Γραφεις για 3χ50 ευρω εξτρα .
Τα εξτρα ήταν το ίδιο πραγμα 3 φορες ή διαφορετικα?
Τα κανατε αυτα εντάξει?
Ζήτησες και επιπλεόν εξτρα και στο αρνηθηκε?
Στα αλλα πως ηταν η κοπέλα?
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
03 Απριλίου, 2024
Δεν το καταλαβαίνω. Δεν αντιλαμβάνονται ότι κάνουν τεράστιο κακό μόνο στον εαυτό τους; Μαύρο. Τα λέγαμε.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, srek7 και 1 ακόμα μέλος
03 Απριλίου, 2024
Δεν εγραψα την κριτικη για να περιγραψω τι εκανα αλλα για να εκθεσω την κουτοπονηρια της... κουτοπονηρια που τη συνανταω 1η φορα στα οσα χρονια ασκω το αθλημα.
πχ. Εχουμε κανει 3 φορες πρωκτικο και οταν παμε να κανουμε 4η φορα, και ενω της εχω δωσει ηδη 150 για να κανουμε κ αλλα εξτρα (κανενα καταπιολι κ χρυσο), μου λεει οτι πρεπει να δωσεις αλλα 50€ γιατι καθε φορα ειναι απο 50€ ??? Ενω ολοι ξερουμε οτι το εξτρα το πληρωνεις μια φορα κ το κανεις οσες φορες θες στις ωρες που ειστε μαζι. Ελπιζω να σας ελυσα τις αποριες
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, jason155 και 1 ακόμα μέλος
04 Απριλίου, 2024
@Mourinio αγαπητέ Ζοζέ....αυτό που σου λένε τα παιδιά είναι ότι....8 χρόνια ασχολείσαι με το σπορ, παίρνεις τσάμπα φιντμπακ, βρίσκεις τις κατάλληλες χωρίς κόπο....αλλά εσύ 8 χρόνια έχεις προσφέρει 1+1 (τώρα) κριτικές! Ανφέρ...

Το λάθος είναι δικό σου, διότι ως έμπειρος απ'οτι λες, θα έπρεπε να διευκρινήσεις τα παρεχόμενα εξτραδάκια και να μην κάνεις λογαριασμό μόνος σου!!! Ποτέ δεν κάνουμε λογαριασμό μόνοι μας φίλε...ουτε με κορίτσια....ούτε στα μπαρ κ στα εστιατόρια!! Χαμόγελο με γλώσσα

Και εν πάσει περιπτώσει, τα εξτραδάκια τα πήρες! Δεν ήταν καλή σε αυτά? Γιατί την μαύρισες στο σέρβις??? Χμμμ; Κεφάλι σε τοίχο!

Καπέλο
review reaction 2 review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, bigmountain και 3 άλλα μέλη
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2