Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολλές διφορούμενες κριτικές και τρελαίνομαι για τέτοια παίδες.Παρασυνθημα λοιπόν... Εμένα από την αρχή μου άρεσε πολύ στις φωτογραφίες ήθελα να δοκιμάσω αλλα δεν έβγαινε το κόλπο (fully booked αλλα κριτικές σχετικά λίγες).Να πω ότι δεν είχα ασχοληθεί όταν είχε άλλη τιμή όπως αναφέρετε οπότε οι σκέψεις εδώ αφορούν μόνο ότι ισχύει τώρα. Κατά αρχάς οι φωτογραφίες με ακρίβεια δειχνουν την κοπέλα ιδιως η selfie αν και στο πρόσωπο είναι κατά την γνώμη μου πιο όμορφο κορίτσι από κοντά. Γράφω κορίτσι γιατί αυτό είναι. Το βλέπεις με το γειά σας.Ενα όμορφο κορίτσι κάτω των 30 αρκετά, που μπήκε στον πορνοστιβο και κανει ότι μπορεί. Πιστεύω ότι προσπαθεί πολύ και καλα κανει. Ντύσιμο πολύ καλό κυριλέ (αλλά και να δείχνει στήθος), βάψιμο, γόβες, περπάτημα όλα άψογα. Καθαριότητα στο έπακρο με μπάνιο πριν ,μέση ,τέλος. Προσχαρη με έντονη προσπάθεια να επικοινωνήσουμε και να σπάσουμε τον πάγο και ας μην ξέρει αγγλικά. Προτείνετε να μαθει μασάζ μιας και δεν ξέρει, βοηθά τέτοιες καταστάσεις. Στον αγώνα εμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Φιλιά πολλά και βαθιά το τονίζω αυτό γιατί δεν το περίμενα με όλα αυτά που γράψατε. Τα χείλια τα πείραξε λίγο αλλά οκ δεν χαλάει τίποτα. Σώμα πολύ καλό. Στήθος όπως περιγράφει ο συναγωνιστής χαριτωμένο μαλακο, με τις ρωγες ανταποκρισιμες και αντικρουομενες Χαμόγελο με γλώσσαΧεχε!.Μέση, ώμοι κοιλιά γυμνασμένα όσο πρέπει για να δείχνει το νεανικό κορμί όμορφο και λεπτό το στηθος ταιριάζει οπτικά. Πόδια, κωλαράκι θέλουν δουλίτσα θεωρώ ότι θα το φτιάξει και μάλιστα άμεσα γιατί το θέμα της μικρής συζήτησης ήταν γυμναστήριο και διατροφή, (translator ολε!!). Στα Κατσικογάμης μια χαρα τεντωνει ο κωλαρικος πάντως και σε ολες τις παραλαγες.Το μουνακι το βρήκα εξαιρετικό!! Μικρό, κλειστό που δέχεται δάκτυλα και ένταση. Η πιπα ρε παιδιά ήταν καλή για την ηλικία τής. Δεν καταπίνει φίδια αλλά δόντι εγω δεν είχα. Ειχα και μπαλες...Τέλος πάντων μην μακρυγορω.2 γύροι άνετα σε μια ώρα όπου στον 2ο ιδιως δεν έχω κανένα παράπονο σε όλες τις στάσεις στις οποίες έδωσε μεγάλη ένταση και πειραματισμό Ασάλιωτακάτι το οποίο δεν έχω ξανασυναντησει.Θελει να εξερευνήσει τον κοσμο του σεξ...Συμπερασμα και αποψη μου ,εξαιρετική επιλογή για κάποιον που θέλει φρέσκο κορίτσι με διάθεση να ικανοποιεί και πειραματισμό , φτάνει να μην την αρπάξει κατευθειαν και την αρχίσει στο πορνοσταρικο γαμήσι. Πρεπει να πάει κλίμακωτα...Η ίντριγκα απέδωσε ,εγώ πέρασα καλάΕυλόγησον , μάλλον θα ξαναπάρω αν και τελευταία οι επαναλήψεις δεν μου πάνε καλά....Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
150
Likes:
12.543
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, company of heroes tho, mancunian1986 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2024
Για επαναλήψεις έχεις απόλυτο δίκιο... ούτε σε εμένα!
Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, Yatoputso, andronikos3
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1