Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 264220
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ημερομηνία ενδεικτική!
Με τόσο χαμό που έχει γίνει εδώ μέσα με την Σοφία είπα και εγώ να δοκιμάσω πριν κρεμάσει τα παπούτσια της.
Όπως έπαθα με Γιολάντα .
Εποικισμών θα με γραφείο άψογη , η κοπέλα ήρθε λίγο νωρίτερα με ενημέρωσαν για την αλλαγή και την δέχτηκα με χαρά .
Τώρα πάμε από εμφάνιση.
Πρόσωπο αρκετά συμπαθητικό όχι κάτι ιδιαίτερο .
Σώμα για τα γούστα μου παρά πολύ καλό .
Θεωρό ότι γυμνάζεται έχει κολάρα βιζαρες β πλάτη της μου άρεσε παρά πολύ , λίγα κιλά παραπάνω αλλά σφιχτά και όμορφα πάνω της .
Για τα δικά μου γούστα που μου αρέσουν η καμπύλες μπορώ να πω ότι ήταν καλύτερο τον προσδοκιών μου.
Τώρα από συμπεριφορά και επικοινωνία , άψογη με έκανε να νιώσω πολύ άνετα.
Έκανε ντουζακι και ήρθε στο κρεβάτι .
Αρκετά θερμή και με διάθεση , η πίπα της άρματα καλή και με φτυσίματα .
Στάσης παίξαμε αρκετές δεν θα μπω σε λεπτομέρειες δυστηχως δεύτερη δορά δεν κατάφερα να τελειώσω αλλά μου έκανε πολύ ωραιο μασάζ.
Συνοψίζοντας αυτό που θα πω είναι ότι αν δεν είχα διαβάσει καμία κριτική από εδώ μέσα για την Σοφία θα ειμουν φουλ ευχαριστημένος.
Τώρα λόγο μεγάλον προσδοκιών όταν διαβάζεις τόσο εγκωμιαστικές κριτικές περιμένεις παπάδες,
Κάτι που δεν ισχύει.
Ξανά λέω το ραντεβού ήταν σούπερ αλλά όχι για όλο αυτό το χαμό που γράφουνε , ίσως να είμαστε λίγο πιο ρεαλιστές στης κριτικές μας γιατί δημιουργούμε προσδοκίες χωρίς να υπάρχουν.
Αυτά από μένα πάντα φιλικά .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 17, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Kikko
Σεβαστός
Εγγραφή:
31 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.449
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 T-DRIVER1, mancunian1986, DirkDiggggler και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2024
Όταν τα έλεγα εγώ…
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
01 Απριλίου, 2024
Πίπα καλή, καλό σεξ, αρκετές στάσης στο σεξ,μου έκανε κ μασάζ γιατί προσπάθησε να με τελειώσει την δεύτερη φορά αλλά... την επόμενη θα κάνω τον καραγκιόζη μπας κ γελάσει λίγο το χειλάκι
review reaction 3 james034, hornyasfuck, petros1987 και 3 άλλα μέλη
01 Απριλίου, 2024
Η Σοφία την ιδρώνει τη φανέλα σε κάθε ραντεβού της. Εκτός αν της ζητήσει κάποιος κάτι απαγορευτικό για παράδειγμα ακαποτο
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, trupokatharisths
01 Απριλίου, 2024
Τα κάνει η Σοφία...θεωρώ κμως ότι αυτό που την κάνει να ξεχωρίζει είναι το ερωτικό μυαλό της..
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
01 Απριλίου, 2024
Αδερφέ με όλο το δεβασμό για να γράφονται τόσες και τόσο καλές κριτικές για μια γυναίκα δεν είναι τυχαίο...Η Σοφία είναι κορυφή από θέμα υπηρεσιών αντικειμενικά.Το αν εσύ ήθελες άλλα πράγματα είναι άλλου παπά ευαγγέλιο...
review reaction 1 james034, hornyasfuck, Km7699 και 2 άλλα μέλη
02 Απριλίου, 2024
Sofia, μάλλον πρέπει να ξαναδιαβασεις την κριτική μου.
Πουθενά δεν γράφω ότι δεν πέρασα καλά η ότι δεν έμεινα ευχαριστημένος με το ραντεβού!
Αυτό που λέω είναι ότι κάποιοι εδώ μέσα υπερβάλουν με της κριτικές τους και φτιάχνουν κλίμα και προσδοκίες οι οποίες δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα !
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6