Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δυστυχώς δεν ειχα μια καλή εμπειρία με τη συγκεκριμένη όπως οι προηγούμενοι συναγωνιστές. Με το που την είδα μου φάνηκε οτι ειχε ενα βαριεστημένο υφος και κατάλαβα οτι μαλλον δε θα πήγαινε καλά. Φαινόταν βεβαια οτι κατι την απασχολούσε. Κατά δήλωσή της μετά το τελος της συνεδρίας ειχε πονοκέφαλο. Δεν ξέρω εαν είναι αλήθεια. Απο εμφάνιση όμως συμφωνώ με τους υπόλοιπους. Κορμί μοντελέ καλοσχηματισμενο. Υψος τουλάχιστον οσο αναφέρει (την έκανα 180) και κιλά ισως και λιγότερα. Κάνει και γυμναστήριο ενω έκανε κατα δήλωσή της ρυθμική (παρα το υψος της).

Σε υπηρεσίες όμως τουλάχιστον σε εμένα πολύ τυπική. Βεβαια αντέχει την πίεση και τουλάχιστον στο 1ο ημουν αρκετή ωρα μεσα της και σε πολλες στάσεις.

Για 2ο γυρο με ρωτησε εαν θα κανουμε και δεν της πολυαρεσε η απάντηση μου. Μετα απο λίγη ώρα μεσα της και ενώ δεν ένοιωθα κάποια συμμετοχή βγαίνω και την παίζω μονος μου για να τελειώσω. Εκείνη κοίταζε τον τοίχο. Στη φαση που ημουν ηθελα να τελειώσω και να φύγω και οχι να της εξηγήσω οτι θα έπρεπε να κάνει τη δουλειά για την οποία πληρώθηκε.

Ολα καλά και παμε για άλλα.

Υ.Γ.
Επειδή δε μου έβγαλε καποια κακια ή ξυνιλα δεν αποκλείω να ηταν σε κακή μέρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
3.742
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, old boy, elpotero και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού