Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 17802
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηρθε με μαυρο κοντο φορεμα και τα ψηλοτακουνα των φωτογραφιων...χαρμα ιδεσθαι. Αν τη δεις στο δρομο ετσι ντυμενη και με τον αερα που εχει στο περπατημα, το ωραιο προσωπο, το μακρυ ισιο πανεμορφο αγγελικο μαλλι και με το μοντελε σωμα, σπας το σβερκο σου για να γυρισεις να την κοιταξεις.
Ωραιο εκλεπτισμενο μουνι, με φοβερη σιλουετα.
Με το που ηρθε επεσαν τα πρωτα αναγνωριστικα γλωσσοφιλα τα οποια εξελιχθηκαν σε καυτα υγρα λαρυγγωτα γλωσσοφιλα. Αυτη η πουτανα ξερει να φιλαει και το επιδιωκει κιολας.
Το χερι της κατευθειαν πανω στην πουτσα, η οποια ειχε ηδη παρει την ανιουσα.
Την εγδυσα και φανηκε το μοντελε σωμα. Σχεδον αλαβαστρινο κι αψεγαδιαστο. Κωλος ωραιος στη θεση του, μικρος μεν αλλα στητος. Ωραια ποδια, ωραια μεση, χερια, ωμοι, γυναικεια ρε παιδι μου, θηλυκα, καυλωτικα.
Αρνητικο το βυζι το οποιο αν και μικρο εχει παρει ηδη την κατιουσα.
Τα λιγο κιτρινα δοντια της απο το τσιγαρο.
Τα 2 μεγαλα τατουαζ, ενα πανω απο τα βυζια κι ενα ακομα που δε θυμαμαι που ακριβως ηταν, τα οποια δεν φαινονται στις φωτο.
Το καπως στεγνο προσωπο της, οχι οτι ειναι αρνητικο αυτο γιατι παει με το υπολοιπο λεπτο σωμα της. Αλλα με ωραιο λακακια οταν γελαει.
Ωραιο δυνατο αρωμα, προσοχη οι παντρεμενοι γιατι μενει αρκετη ωρα πανω σου, αλλα ειχε και μια εσανς ηλεκτρονικου τσιγαρου.
Μανικιουρ καλο με ωραια δαχτυλα, πεντικιουρ οχι, με μετρια δαχτυλακια.

Πεφτει στα γονατα για τσιμπουκι θανατου. Φοβερο γλειψιμο, βλεπεις αυτη τη καυλιαρικη προσωπαρα ( ισως με πλαστικη στη μυτη ) να σε τσιμπουκωνει, σκετη καυλα. Ξερει να τσιμπουκωνει, ρουφαει με μανια τον πουτσοκεφαλο και χρησιμοποιει σωστα το στομα της, το χερι το χρησιμοποιει υποστηρικτικα, οποτε δεν ενοχλει, αλλα εχει μικρο στομα και deep δεν παει για κανενα λογο.
Της σπρωχνω το κεφαλι να παει να γλειψει αρχιδια... say please μου λεει !!!!
Δεν εδωσα σημασια, καθοτι ημουν καυλωμενος.
Καλο γλειψιμο αρχιδιων κι εγω απο πανω να την παιζω.
Πανεμορφο ροζ μουνακι, πεντακαθαρη η περιοχη. Ηθελα να τη γλειψω αλλα με τετοιες καυλες προτιμησα να μπω στα ενδοτερα.
Καποτα, gel κι ανεβαινει απο πανω. Δυσκολα στην αρχη, μετα απο λιγο τον πηρε μεσα κι αρχισε να χοροπηδαει πανω στη ψωλη. Εβγαινε ολη και μετα καρφωνοταν με μανια πανω στην πουτσα μεχρι τερμα κατω. Πολυ καυλωτικο το θεαμα, αφου χοροπηδουσαν και τα βυζακια της αλλα και τα μαλλια της.
Μετα συνεχισε με βιαιο grinding μπρος πισω δεξια αριστερα κι εγω τη βοηθουσα με τα χερια μου.
Τη βαζω ιεραποστολικο, μπαινω, της σηκωνω τα ποδια στους ωμους κι αρχιζω σφυροκοπημα με τα βυζακια της να τιναζονται πανω κατω κι αυτη να βγαζει καυλωτικες κραυγες.
Μετα doggy οπου εκει ξεκινησε το προβλημα. Παω να μπω, εβγαλε κραυγη πονου και σηκωθηκε αγχωμενη απο το κρεβατι και κοιτουσε αν εχει αιμα.
Τη ξαναβαζω doggy με μπολικο gel, μπαινω σιγα σιγα, παω να δωσω λιγη πιεση, ξανασταματει με φωνες πονου και μου λεει stop, no more.
Εκει αρχισαν να βγαινουν καποια ψυχολογικα στη φορα, οτι δεν ειμαι το παιχνιδι σου, δεν εισαι ο θεος μου, και με πιανεις και με κανεις ο,τι θες, μου πιανεις το κεφαλι να σου γλειψω τα αρχιδια, δε με σεβεσαι και κατι τετοια κι εγω απορημενος την κοιτουσα.
Καπου εκει εληξε το σκηνικο στα 45 λεπτα.
Ωραιο μουνι, για gfe καταστασεις ειναι φοβερη.
Αν ειστε προικισμενοι, καλυτερα οχι. ή αν πατε, περιοριστειτε σε στασεις ιεραποστολικου και cow.

Το γραφειο κι η Καιτουλα τελειοι, οπως παντα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 29, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
roughfucker
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.171
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Km7699, Larson, mancunian1986 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2024
H κοπέλα εκτιμά την ευγένεια και ξέρει τι να δώσει. Λογικά κάτι της έκανες κι έβαλε κόφτη. Άντε πια με όλους εσάς.
review reaction 2 review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
30 Μαρτίου, 2024
Επρεπε να βαλεις τιτλο La bambola-Patty Pravo

Tu mi fai girare
tu mi fai girare
come fossi una bambola
poi mi butti giu
poi mi butti giu
come fossi una bambola
Non ti accorgi quanto piango
quanto solo triste e stanca
tu....
vuoi solo giocare
Ματάκι
review reaction 3 srek7, hornyasfuck, old boy
30 Μαρτίου, 2024
δαχτυλομουνιασμα δεχεται αδιαμαρτυρητα
review reaction 1 Larson, hornyasfuck
30 Μαρτίου, 2024
Τι πάει να πει την έπιασαν τα ψυχολογικά της?? Σε δουλειά είναι δεν είναι σε ραντεβού με το αμόρε!! Αν έπιαναν όλους τα ψυχολογικά τους στη δουλειά τους θα τα καναν ολα μπουρδέλο....αλλα περιμένουν να τελειώσει η βάρδια τους να σχολιάσουν. Αυτά έπρεπε να πεις στην τύπισσα κ στο γραφείο που την πασάρει!!!
Ευτυχώς που έγραψες να σώσεις κάποιον μελλοντικό πελάτη από την ερασιτέχνη πόρνη!!!
review reaction 3 review reaction 6 bigmountain, hornyasfuck
30 Μαρτίου, 2024
Τι κρουασάν είναι αυτό που τρώει στη φωτό!
Μας έτρεξαν τα σάλια βραδιάτικα...Σαλιάρισμα
review reaction 3 Johnny Red2, Poetjokey, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
30 Μαρτίου, 2024
αααχ πολυ ωραια περιγραφη,στενοχωρηθηκα που τελειωσε ετσι...
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck, bigmountain
31 Μαρτίου, 2024
πεταχτηκε κι ο μουνοδουλογλειφτης των πουτανων να πει τη μαλακια του
review reaction 3 bigmountain, picha123, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
31 Μαρτίου, 2024
Καμμία σοβαρή κριτίκη που δε θα το παίζεις Rocco δεν έχεις?
review reaction 3 hornyasfuck, Bartender 74
02 Απριλίου, 2024
Πολυ καλη αποδοση ραντεβου οπως παντα συναγωνιστη μας που φαινεται οτι καταγραφεις αρκετα χλμ και μας ενημερωνεις παντα με τον καλυτερο τροπο
review reaction 1 hornyasfuck
15 Απριλίου, 2024
πολύ δυνατή ισχύει μακάρι να φέρουν και άλλες κοπέλες με τετοια ομορφιά και επαγγελματισμό
review reaction 1 Larson
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10