Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 59 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την καλησπέρα σε όλους!!!

Ημερομηνία ενδεικτική με την Μυρτώ στην Θεσσαλονίκη, τελευταία φορά που ήρθε.

Λίγα & καθαρά λογάκια να σχηματίσουμε εικόνα.

-Σώμα Τούμπανο, μυώδες, ειδικά χέρια, και μπούτια!!!

-Προσπαθεί να δείχνει περιποιημένη, και ίσως να το έχει, σε μορφή elegance, αλλά εμένα δεν.........!!!!

-Βύζοι πλαστικοί, όχι καλοί, περίεργοι, δεν μ' άρεσαν.

-Πρόσωπο χάλια, περίεργο, είχε και μία μπλε μπογιά στα μάτια σαν μάσκαρα., χάλια!!

-Ηλικία κοντά στα 50 σίγουρα, ίσως να τα έχει περάσει.

-Μαλλιά ξανθά μακρυά - χάλια - όχι καθαρά - και μέσα στους κόμπους, λόγω των συνδέσεων για τα εξτέ της (χάλια εργασία/επιλογή ο κομμωτής/τριά της!!).

- Άκρα/πόδια-χέρια όμορφα, καυλιάρικα.

- Ξεκίνημα όρθια, πίπα καλή, (εε αν δεν το είχε στη πίπα η λεγεωνάρισα, τι να λέγαμε τώρα???!!!)
Καλή, γλύφει παντού, ρουφάει παντού σαν σκούπα φίλιψ Γιούπιιι! , ματιές να σε καυλώσει, ναι γενικά καλή πίπα!!

-Πινέζα ψιλομεγαλούτσικη εκεί στη κλτρίδα....νιμού ψιλοκαλό...ούτε ανοιχτό, ούτε κλειστό, ούτε βαθύ, ούτε ρηχό!!
Πάντως δε με έκανε αίσθηση να την γλείψω, ούτε και να την φιλήσω...λόγω του ότι ήταν ψιλογκίλφ, και λόγω του ότι από πάνω μεριά - μεσοστηθοπροσωποστοματο Γλώσσα κατάσταση δε με ενέπνεε η φάση!!!

-Κάρφωμα άντεξε και με το ένα πόδι ψηλά, και με τα δύο ψηλά, και μπρούμητα να βλέπω πλατάρα(ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΠΛΑΤΑΡΑ), μόνο έτσι με φάτσα πλατάρα μπορώ να την παιδεύω κάθε μέρα.

- 1 μπαλάκι ομορφάντρες μου, και λοσμπουλος, κάπου στο 40-45, δεν ήθελα να κάτσω άλλο!! Πάντως ευγενέστατη, καλοσυνάτη, και γλυκιά!!

Ήθελα πολύ καιρό να την συναντήσω, έγινε η επιθυμία, οπότε τώρα άλλες πολιτείες.
Από μένα μόνο για το παλμάρε ναι......αν κάποιος δεν θέλει παλμάρε κλπ, όχι!! έχει καλύτερα μωρά.

Οπότε από μένα και ΝΑΙ και ΟΧΙ.- εξού και ο τίτλος!!!!

Να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα!!

Τα σέβη μου παίδες.

Με εκτίμηση,
GALLAS
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5.300
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, mancunian1986, OUROBOROS και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2024
Άψογος, περιγραφικός & αναλυτικός!
Επιτέλους μια κριτική που φαίνεται να ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα...

Μηπως όμως είσαι λίγο υπερβολικός στις βαθμολογίες σου ( με βάση τα πόσα "χάλια" διάβασα!) ή μήπως είσαι υπερβολικός στην περιγραφή και την επιλογή-χρήση της λέξης "χάλια"???? Χμμμ;

Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, GALLAS
30 Μαρτίου, 2024
Εγώ που είμαι 53 δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να δώσω σε 50αρα γυναίκα 150 ευρώ για διάρκεια 45 λεπτών.
Με όλο το σεβασμό...
review reaction 3 review reaction 1 Stef68, BisexualWannabe, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη
30 Μαρτίου, 2024
«Έχει μια μπλε μπογιά στα μάτια σαν μάσκαρα» *lol* Διασκεδαστική κριτική με μια σειρά από γραφικές λεπτομέρειες. Λάϊκ!
review reaction 1 hornyasfuck, GALLAS, Johnny Red2
30 Μαρτίου, 2024
@james φίκλε μου...

γιατί υπερβολικός???

*Γενική βαθμολογία/7.8 ----- ούτε 8 δεν έπιασε.Ντροπή

- Εμφάνιση (πρόσωπο)/6.0
Άκρως αληθινό το εξάρι.

- Εμφάνιση (σώμα)/8.0.
Άκρως αληθινό, αν την δεις έξω την κυρία, θες να την υπερσκίσεις είναι η αλήθεια!! Μην είμαστε και τελείως αχάριστοιΧαμόγελο με γλώσσα
Το σώμα της δεν υπάρχει αν την δεις ντυμένη με ταγιέρ ή φόρμες. Οπότε 8 είναι καλό.

- Γενική συμπεριφορά/9.0
Είναι ευγενέστατη, προστατευτική, γλυκιά, μιλάει όμορφα, και άλλα πολλά (μην γράφω), που το 9 στην συμπεριφορά(άσχετα αν δεν μας κάνει την στιγμή εκείνη λόγω εμφάνισης κλπ,) νομίζω το παίρνει.

-Επικοινωνία/8.0.
Μιλάει, συνεννοείται άψογα, λέει τα δικά της, σκυλάκι της, ζωή της κλπ., αλλά πιστεύω άνετα μπορείς να μιλήσεις διάφορα μαζί της. Οπότε επικοινωνία γτ όχι 8?

-Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή/8.0 - Έδειξε ότι ήθελε να με ευχαριστήσει(άσχετα αν εγώ ξενέρωσα με την όλη φάση). Πιπάρα ευδιάθετη, σεξ ανέβηκε επάνω, άντεξε, όχι δεν είπε, γτ όχι 8? έχουμε πάει με κάτι αστερίες άστο, κλπ.

-Σχέση αξίας/κόστους/8.0.
Ίσως εδώ να ήμουν λίγο λάρτσ,,,,,μπορούσε να μπει 6-7......Αγγελούδι

Τα σέβη μου αρχηγέ @james034
Καπέλο

review reaction 1 BisexualWannabe, hornyasfuck, james034
30 Μαρτίου, 2024
@Alexis_cool γίλε μου, 150 έδωσα γτ προφανώς φάγαμε παπά, από άλλους για το σούπερ μόντελ.
Ίσως παλιά ναι να ήτανε.
Επίσης εδώ εμείς Σαλόνικα, "πεινάμε" γενικά.Πλατύ χαμόγελο, οπότε ξέρεις αν υπάρχει φαεί, θα δώσουμε και το κάτι παραπάνω.
Μία δοκιμή δεν πειράζει αν δεν σε πονάει η τσέπη, μπορεί να έβγαινε εξαιρετικό το ραντεβού.
Εξάλου αν δεν πάθεις δε θα μάθεις. Και στο σπορ μας είναι δεδομένο - μας τρώει ο κώλος μας Κουλ
Τα σέβη μου
Καπέλο
review reaction 1 BisexualWannabe, hornyasfuck, james034
30 Μαρτίου, 2024
Επίσης @alex_cool, εγώ έκατσα 45 λεπτά, η κοπέλα δεν μου είπε φύγε ή οτιδήποτε άλλο, μπορούσα να κάτσω βάση συμφωνίας 1ώρα.

Αν το κατάρτι είναι πεσμένο, δεν έχει νόημα.....είμαι 40, και τρέχω όλη μέρα - αν φτάσω 50-60, ίσως να θέλω να ανταλλάξω και καμιά κουβέντα παραπάνω και να το παίξω ειδήμων.

Τα σέβη μου πάλι
review reaction 1 BisexualWannabe, hornyasfuck
31 Μαρτίου, 2024
Συγνώμη φίλε μου αφού η γκόμενά είναι τόσο χάλια όπως περιγράφεις γιατί έκατσες και δεν σηκώθηκες να φύγεις; Εγώ την συγκεκριμένη την συνάντησα αλλά δεν ανέβασα κριτική διότι το γούστο του καθενός είναι διαφορετικό και εξάλλου το λογαριασμό το έκανα για να μπαίνω να διαβάσω και να ενημερώνουμε. Η κοπέλα δεν διαφήμιση τον εαυτό της ότι είναι πιπίνι, εγώ που την γνώριζα από κοντά έχω να πω τα καλύτερα και μπράβο της που κρατιέται έτσι αναφέρομαι σε όλο το σύνολο και πιστεύω εξάλλου πως όλοι μας ξέρουμε όταν την καλούμε για ραντεβού τι θα περιμένουμε γιατί είναι ακριβώς αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες που ανεβάσει καθημερινά κςι οπότε όποιος την καλέσει ξέρει πως είναι μία ώριμη γυμνασμένη γυναικάρα .
review reaction 1 hornyasfuck
31 Μαρτίου, 2024
@andreas48, μάλλον φίλε μου δεν διάβασες όλη την φάση.

κάποια είναι χάλια, άλλα κάποια ήταν καλά....εδώ στην Σαλόνικα, "λυκοπεινάμε"....οπότε ήταν μονόδρομος, και με την Μυρτώ δεν γινόταν να φύγω από άποψη σώματος, πλάτης και πίπας....γτ να φύγω??? ΝΑΙ ήξερα που πάω....και γιαυτό έμεινα....!!
Γενικά αν δεις τη φάση, ναι για την ηλικία της είναι γυναικάρα, αν την δεις έξω σίγουρα θες να πας μαζί της.....τα άλλα είναι γούστα καθαρά δικά μου έτσι.....οπότε μην μακρηγορούμε χωρίς λόγο.....Εδώ στο σάιτ γράφουμε τις εμπειρίες μας όπως θέλει το κάθε μυαλό....σε άλλους αρέσουμε (για τους άλλους δε θα μπορέσουμε) σε άλλους δν αρέσουμε, τι να κάνουμε έτσι είναι η ζωή!!
ΕΔΩ ο RONALDO και ο MESSI έχουν haters., τι να λέμε τώρα - δε θα έχει η Μυρτώ....xaxaxa!!!

Τα σέβη μου!!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8