Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Να ένα νεαρό κορίτσι έτοιμο να προσφέρει στην κοινωνία... Βρήκε βέβαια έναν αντισυμβατικό τρόπο αλλά για εμάς έκανε την καλύτερη της επιλογή.
Έξυπνο βλέμμα αλλά πρόσωπο πιο απλό από αυτό που βλέπουμε στις φωτογραφίες. Το σώμα πολύ καλό, ύψος ιδανικό, τα βυζιά καλά φτιαγμένα, μακριά πόδια και πολύ καλό ποπουδάκι.
Στο σόσιαλ ήταν καλή η εμπορία μαζί της, το έχει με το αγγλικό και δείχνει τουλάχιστον ειλικρινής στις απαντήσεις ενώ ξέρει και να ακούει.
Δεν έδειξε καμία βιασύνη και πάνω από όλα να έχει σκοπό να πληρωθεί και να φύγει, μου έδωσε το ελεύθερο να την προσεγγίσω με σε gfe στιλ με φιλιά στο στόμα τα οποία ανταπέδωσε με το ίδιο σχεδόν ενδιαφέρον.
Πολύ γρήγορα φτάσαμε στην πίπα ενώ εγώ είχα άλλα σχέδια για εκείνη. Μέτρια τεχνική και χωρίς κάτι εντυπωσιακό, το αναμενόμενο για την ηλικία της αλλά δεν ξέχασε να γλείψει τα αρχίδια και μου τον έκανε με λίγα λόγια κάγκελο.
Μετά εκπλήρωσα την επιθυμία μου να την γλείψω σε όλο το σώμα και αντέδρασε θετικά ειδικά στο μουνάκι της που το βρήκα και πολύ όμορφο.
Στο γαμήσι συμμετείχε και έκανε ότι της ζήτησα, ότι πρέπει για κορίτσι με λίγη εμπειρία αλλά πολύ διάθεση να ικανοποιήσει. Της έκανα ένα καλό πισωκολλητό με ένταση το οποίο με έπεισε ότι έχει αντοχές και αργότερα μου έκανε ένα καβάλημα με το οποίο απέδειξε ότι θα τα δώσει όλα μέχρι το τέλος.
Στο ενδιάμεσο παρέμεινε ευχάριστη και πριν τον δεύτερο γύρο κάναμε ένα ερωτικό φάσωμα που μου άρεσε περισσότερο και από το γαμήσι το ίδιο.
Ήταν φιλότιμη μέχρι το τέλος της ώρας πράγμα μου έκανε την πληρωμή της στο τέλος εντελώς ανώδυνη.
Εύχομαι να την χαρείτε και εσείς όπως εγώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 27, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.082
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, mancunian1986, Johnny Red2 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2024
Κατατοπιστική η κριτική. Να και ένα νεαρό κορίτσι που τα αξίζει τα λεφτά του.
review reaction 1 tsitsigos, Bartender 74, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1