Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 36 10
Call-Girls 71578
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταρχην το γραφειο ηταν αψογο,
Και εκλεισα αμεσα και πολυ ευκολα ραντεβου!
Με το γραφειο θα ξανασυνεργαστω οπωσδηποτε.
Η κοπελα, οπως προειπε ενας παραπανω, πολυ ψυχρη στην αρχη και απαιτουσε να μπω ΑΜΕΣΩΣ για μπανιο! (λες και ημουν λεπρος ή βρωμιαρης) Ενω ειχα κανει μπανιοοοο μολις 30 λεπτα πριν την συναντηση! Κανω μπανιο , οπως ζητησε και οταν βγηκα ηταν ηδη γυμνη, οποτε εχασα την ευκαιρια να την δω να γδυνεται που γενικα το γουσταρω, Μετα μπηκε αυτη για μπανιο, ενω το κοντερ του χρονου εγραφε..
Μετα η συμπεριφορα της αλλαξε βεβαια, αρχισε απο μονη της τα φιλακια και μου πηρε πολυ δυνατη πιπαρα,
Ζητησα να παρω το εχτρα να την χυσω στη μαπα, και ειπε δεν γινεται, (ενω υπηρχε σαν οπτιον στο site) Μετα μου ειπε οτι γινεται τελικα αρκει να μην χυσω τις βλεφαριδες συγκεκριμενα!
Η πιπαρα ηταν τελεια, και το μωρο ειχε τσιμπουκοχειλα οπως γουσταρω,
Και το γαμισι πολυ καλο ,δεν εχω καποιο παραπονο,
Αφου την εχυσα με εβλαβεια στην μαπα να μην παει στις βλεφαριδες, μετα αραξε για κουβεντουλα,Οποτε ο χρονος που καναμε και οι 2 μπανιο ισως να μην μετρησε.
Γενικα θα ξαναπηγαινα μαζι της, αλλα προεχει να δοκιμασω αλλες απο το γραφειο που γενικα την αψογο για να εχω πιο ολοκληρομενη εικονα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 17, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
168
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sapiokoilias, Yatoputso, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2024
Ενδιαφέρουσα η περιγραφή, η όλη κριτική. Ναι, με κάτι τέτοια φεύγει πολύ σβέλτα ο χρόνος, και τα 190 Ευρώ που γράφεις, για την όλη δράση συν τα έξτρα, μαζί.
review reaction 1 hornyasfuck
27 Μαρτίου, 2024
ειναι τόσο skinny όσο φαίνεται σε κάποιες φωτο της?
review reaction 1 hornyasfuck
27 Μαρτίου, 2024
@james034 (το υψος ισχυει, δηλαδη 1.74) και αν και απο κοντα φαινοταν πιο γερασμενη/ταλαιπωρημενη ειχε πολυ ωραιο σωμα αλλα οχι τοσο skinny οσο φαινεται στις φωτο!
review reaction 1 hornyasfuck, james034
28 Μαρτίου, 2024
ξεχασα να αναφερω, οτι εχω feet fetish και το milfaki αφου το καταλαβε πηρε την πρωτοβουλια να προσφερει ενα δυνατο footjob μετα την δυνατη απο τα τσιμπουκοχειλα πιπαρα!
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Reuzel
28 Μαρτίου, 2024
Το foot job της είναι απίστευτο όταν έχει κέφια κ νιώθει άνετα . Κατσε να τη ξαναδω τώρα που θυμήθηκα ποσο καλά το πάει το γράμμα .
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5