Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 113803
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καιρό την είχα βάλει στο μάτι αλλά όλο και κάτι γινόταν και το άφηνα.
Μετά απο αρκετά τηλέφωνα στο γραφείο χωρίς αποτέλεσμα έβγαλα άκρη κατά τις 13.00μ.μ. διαθέσιμη για ραντεβού στις 20.30 ολέεεεε κλείνω για crystal blue
(γράψτε ρε παιδιά τις ώρες που ανοίγει το τηλ.κέντρο) τέσπα.

20.15μμ πάρκαρα την BUSA στο parking πήρα room και έστειλα στο γραφείο και περίμενα.

Ξεκινάω δυστυχώς με το τεράστιο για εμένα αρνητικό του ραντεβού.
20.30 είπαμε χαχαχα 20.35μμ τίποτα ακόμα, κάνω κλήση στο γραφείο μου λένε <καλούμε τον οδηγό και σας ξανά καλούμε>
20.45 ξανακαλώ το γραφείο η τηλεφωνήτρια μου λέει δεν βρίσκει την κοπέλα ή τον οδηγό στο κιν να δώσω λίγο χρόνο οκκκ.
20.55 έκανα ξανακάλεσα ακόμα δεν βρήκαν κανέναν <και καλά> αλλά λογικά θα φτάσουν σε 5 λεπτά χαχαχα.
Τους είπα ότι αν 21.05 δεν είναι έστω στο lobby ακυρώνω ή αν έρθει και αρχίσει τα μαμου άργησα θα κάτσουμε 1,30 ώρα έφυγε αμέσως μου είπαν οκ.
21.04ΜΜ χτυπάει η πόρτα όταν άνοιξα ήμουν έτοιμος να φύγω αλλά είπα να κάτσω.

Περί της κοπέλας ήρθε αγχωμένη οκ είπε συγνώμη για εμένα μετράει και ας ήταν fake.

Την έστειλα για μπάνιο και παράγγειλα 2 red bull, μετά από λίγο βγήκε από το μπάνιο με τα εσώρουχα ο να σου γαμήσωωω, ηλικιακά πρέπει να είναι 25-26 +
σιδεράκια οκ δεν με χάλασαν κωλάρααα και βυζάρεςςςς όχι κάτι μεγάλο αλλά μου άρεσαν και πολύ όρεξη για χαμούρεμα στα όρθια κοτνοπούτανο όντως.
Παρέλαβα τα ποτά τα άφησα στο πλάι και ξεκίνησε η μάχη.


Χαμούρεμα στα όρθια της έβγαλα ότι φόραγε και αμέσως στο κρεβάτι το στοματικό της ναι deep τον εξαφάνισε με πνιξίματα πέρασμα από τα δίδυμα και ξανά deep σε ένα σημείο την ζόρισα λίγο παραπάνω και δάκρυσε λίγο, φιλιά δίνει δεν έχει θέμα.

Την έφερα στο πλάι όπου έδωσα πόνο αλλά γούσταρε μετά από πάνω μου και τέλος στα 4.
Διάλυμα για ντους και λίγο ποτό και οι επόμενοι 2 γύροι κύλησαν πάνω κάτω στο ίδιο μοτίβο αλλά με περισσότερη ένταση μεταξύ τους.
Είναι gfe αλλά την είχα πιο πολύ σε <<λειτουργία pse>

Το ραντεβού τελείωσε 23.04 μμ οκ μέσα στον συμφωνημένο την πλήρωσα για για σας.
Αναχώρηση απο το room πληρωμή hotel πήρα την busa και έγινα καπνός.

Συμπέρασμα ναι κοντοπούτανο που δεν κολάει σε τίποτα εκτός απο (anal μάλλον) δεν ρώτησα φτουυυυ.
κάνει και για gfe και pse άνετη στην επικοινωνία μην την αφήσετε όμως για πολύ κοιτάει να φάει χρόνο σε εμένα δεν της βγήκε για τα λεφτά της αξίζει.

Στο ίσως που βάζω
είναι αν θα την ξαναέβλεπα είτε σε άλλο γραφείο που ενημερώνουν τουλάχιστον στον αν θα αργήσει και τους το σηκώνουν πιο εύκολα.
Ή αν δούλευε σαν ανεξάρτητη (ξέρω πολλά ζητάω).
Πάντος αυτό το γραφείο απο εμένα μαύρο ευχαριστώ και συγνώμη για το σεντόνι.

Καλά να περνάτε.



Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 20, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
286
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Johny_2b, Stef68 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού