Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για να συναντησω την ηρα παρεβην 1 βασικο κανονα...δε συνανταω κοπελες παρα μονο στην αρχη του τουρ(αν και δεν ηταν αυτο το λαθος στη προκειμένη)...ο δευτερος κανονας που ακολουθω συνηθως ειναι να συνανταω κοπελες που παρεχουν πιο hardcore υπηρεσίες...
Αν δεν υπαρχουν διαθεσιμες τετοιες κοπελες τοτε αν παω απλα ψαχνω για καλες υπηρεσίες κ παω με το σκεπτικο οτι δε θα βρω hardcore καταστασεις....σε αυτες τις περιπτώσεις ομως ρωταω απο πριν το γραφειο 3 πραγματα τα οποια αν δε γινουν με ξενερωνουν σε βαθμο που δε λειτουργω....φιλια με γλωσσα γλυφομουνι δαχτυλο...αν κατι απο τα 3 μου πει το γραφειο οτι δε το κανει η κοπέλα δε παω απλα....

Στη συγκεκριμένη περίπτωση φταιω εγω γτ δε ρωτησα το γραφείο για αυτα τα 3 ενω ηξερα οτι δεν εχει η ηρα τις υπηρεσίες που ψαχνω συνηθως...

Κανω αυτη την εισαγωγη οχι για να πρηξω μπαλες αλλα για να δειξω το οτι δεν περασα καλα ειναι κυριως γτ εχω ενα πολυ συγκεκριμένο πλανο του τι θελω κ η ηρα χωρις να ειναι κακη όπως φαινεται κ απο την βαθμολογία μου δε εκανε το ραντεβού οπως το θελω...

Παμε λοιπόν...ευκολη συνεννόηση ως συνήθως (με την μαλακια μου οτι δε ρωτησα αυτα που επρεπε) και παω Βαρδάρη...

Πρωτη εντυπωση ωραια...εξωτικη εμφανιση αρκετα σκούρη επιδερμίδα.
Προσωπο νομιζω λιγο καλυτερο απο τις φωτο αλλα γενικα αυτο θα δειτε κ απο κοντα...
Σωμα πραγματικά πολυ ωραιο...στα ορια του skiny βεβαια...
Μηδεν λιπος παντου...αν ειχε κωλο λιγο καλυτερο(μεγαλυτερο) θα ηταν 10αρι σωμα...
Στηθος οσο πρεπει για σωματοτυπο με ρωγαρα...

Εχει μια δυσκολία με αγγλικα αλλα βγαζεις ευκολα συνεννόηση και καθαριοτητα αψογη....

Και παμε υπηρεσίες...τα εκανε ολα σωστά μεχρι που μου ζητησε οχι δαχτυλο...
Ευγενικα ειναι η αληθεια αλλα εκει καταλαβα οτι δε θα μου αρεσει το ραντεβου...
Το ξαναλεω γτ μπορει να ειναι δικια μου λοξα αλλα οταν δε βρισκω hardcore υπηρεσίες τυπου bdsm θελω αυτα τα 3 που ειπα στην αρχη αλλιως κατεβαζω διακοπτη....

Σε ολα τα υπόλοιπα η κοπελα ηταν αψογη κ προσπαθησε...
Φιλια με γλωσσα φουλ,αγκαλιες,καλο στοματικο υγρο χωρις dp ομως...μη προσπαθησετε για βαθος δε μπορεί καθολου...
Στασεις οπως θες ακομα κ ρυθμο πηγαμε σε υψηλο χωρις να με σταματησει....

Δυστυχως ομως δε με γεμισε το ραντεβου κ για αυτο εριξα μονο ενα βολι στο 40λεπτο με πολυ προσπάθεια και απο την κοπελα...
Για δεύτερο γυρο δεν υπηρχε νοημα να ξεκινησω γτ δεν μου εβγαινε καν...

Οταν μιλησαμε λιγο μεχρι να ετοιμαστω να φυγω φανηκε καλη κοπελα ευγενικη κ παρολο που ειναι θετικο αυτο δεν ειναι αυτο που θα κανει ενα ραντεβου για μενα καλο...

Η αληθεια ειναι οτι ειναι απο τα ραντεβου που χωρις να ειναι κατι κακο δε σε γεμιζει(εμενα τουλάχιστον)...κ για αυτο δεν ηξερα πως να το γραψω γτ δεν θελω να αδικησω και την κοπελα που πραγματικα δεν κοροιδεψε και προσπαθησε να με κανει να περασω καλα...

Νομιζω οτι οποιος δεν είναι οσο περιεργος ειμαι εγω κ δε ψαχνει πιο αγριες καταστασεις θα περασει καλα οπως περασαν κ οι περισσότεροι που εχουν παει με ηρα...ακομα κ τωρα στο τελος του τουρ δε φανηκε κουρασμενη...

Αυτα τα ολιγα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 21, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.934
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lespec, patsav0, doc_lin και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2024
Εμπεριστατωμένη όπως πάντα κριτική!

Διαβάζεις και γνωρίζεις εκ των προτέρων τι θα πάρεις !

Τα σέβη μου !
Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, mancunian1986
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1