Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 5 10
Call-Girls 25671
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με τη μαλλού σημερα. ήμουν διστακτικός πολύ αρχικά διότι δεν είναι το στυλ μου η αλήθεια είναι και οι λόγοι καθαρά που την επέλεξα ήταν δύο ,ο ένας φυσικά οι καλες κριτικές εδώ απ τους υπόλοιπους φίλους και 2ον ό,τι μου είπε η κοπέλα στο γραφείο ότι όντως είναι πάρα πολύ καλή στο πρόγραμμα να την επιλέξω .δεν είχε καθόλου άδικο .
η μαλλού είναι μία κοπέλα γυρω στα 25 (οσο λεει δεχνει)από τη βραζιλία από μία πόλη κοντά στο sao paolo μου είπε δεν την ήξερα η αλήθεια είναι δεν έχει βέβαια καμία σημασια,είναι λοιπόν μία ψηλή κοπέλα νταρντάνα σε καμία περίπτωση δεν είναι ούτε με πιασίματα και εννοείται ούτε χοντρη γιατί κάτι διάβασα εδώ σε κάποια σχολία και νομίζω ότι δεν στέκουν .επίσης έχει μεν σιλικονάτο βιζί αλλά δεν ενοχλεί ιδιαίτερα ,το πρόσωπο είναι αρκετά περίεργο μπορώ να πω ότι δεν είναι το γούστο μου αλλά σε αποζημιώνει με τη σωματάρα της. φοβερός κώλος ψηλή κοπέλα κ φοβερή στο πρόγραμμα .παθιασμένα φιλιά με γλώσσα πολύ ωραίο τσιμπούκι με περιποίηση στις μπάλες στο σεξ δέχεται αδιαμαρτύρητα δάχτυλα σπυροκόπημα τα πάντα άλλη μία πολύ καλή βραδιά κοινως

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 20, 2024
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.340
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., mancunian1986, piko και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2024
Καλή φάση για ένα μισάωρο. Θα έχει ίσως και διαφορά από πρόγραμμα σε πρόγραμμα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1