Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 20669
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ραντεβού τελευταίας στιγμής, δεν υπήρχαν άλλες διαθέσιμες και είπα να κάνω από τα ελάχιστα κασκαντεριλίκια μου. Μου την πρότεινε το γραφείο που είπε ότι όσες κάνουν φουλ πρόγραμμα είναι οι καλύτερες. Συνάντηση σε κεντρικό ξενοδοχείο. Προσωπο και σώμα λίγο πιο στρουμπουλό από ότι περίμενα από τις φώτος καθώς περίμενα έναν θυληκό τσολιά. Σχετική χαλάρωση στο σώμα αλλα ΒΥΖΑΡΕΣ. Μου ζήτησε να καπνίσουμε λίγο όπου την ένιωσα λίγο αγχωμένη χωρίς να θέλει να πολυ μιλήσει. Της έδωσα το χρόνο της και το χώρο της και αφού τελείωσε γρήγορα μου όρμηξε με γλωσσόφιλα και πίπα. Επιθετική με γλειψίματα παντού όπως μου αρέσει και γενικά μια υποτακτική συμπεριφορά. Την ανέβασα απο πάνω και την άφησα να μου ρίξει βυζοσκάμπιλα όσο προσπαθούσα να τα ρουφήξω. Έριχνα κι εγώ μπάτσες στα κωλομέρια και την γύρισα ιεραποστολικά μέχρι που τελείωσα δυνατά μέσα της.
Ντουσάκι και άραγμα στην αγκαλιά μου όπου ξεκίνησε να μου λέει πόσο της αρέσει να παίζουν με τις βυζάρες της και να της κάνουν μασάζ εκει. Δεν τα άφησα κι εγώ μέχρι να γίνω ντούρος όπου είχαμε ξανά επίθεση με πίπα. Δεν μπορούσε να τον πάρει όλο μέσα αλλά έδινε ότι μπορούσε με μπόλικο σάλιο. Την ανέβασα και μετά την έβαλα στα 4 να θαυμάσω τη κωλάρα της και να ρίχνω μπάτσες όσο εκείνη γελούσε και φαινόταν να απολαμβάνει. Ανέβασα ρυθμούς γαμιώντας δυνατά ώσπου δεν άντεξα και της τα έδωσα στο στόμα. Ρούφηξε καλά αλλά δεν θυμάμαι αν κατάπιε ή έφτυσε.
Γενικα συμφωνω με το προλαλήσαντα και θα ξανασυναντήσω για να πάρω το κωλαράκι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Vuzolagnos9
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.819
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, james034, Yatoputso και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού