Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 215085
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την Βανέσσα πριν λίγες μέρες. Ηλικία μέχρι 23 το πολύ.
Κοιτάζοντας τις φωτογραφίες όσο την περίμενα στο ξενοδοχείο ξαφνικά χτυπάει η πόρτα. Ανοίγω και βλέπω μια όμορφη μαυρομάλλα με κοντή φούστα και μαύρες δερμάτινες μπότες. Τα μάτια μου έπεσαν κατευθείαν στο πλούσιο μπούστο της που φρόντισε να το αναδείξει με ένα όμορφο κορμάκι.
Δεν έχασε καιρό και ξεκίνησε να με φιλάει.
«Αυτό για το καλησπέρα, τώρα θα με περιμένεις μέχρι να κάνω το ντουζάκι μου και να σου έρθω.»
Μόλις βγήκε από το ντους έβγαλε την πετσέτα έπεσε στα γόνατα και άρχισε να με γλείφει. Δυσκολεύτηκε λίγο με το DT αλλά με λίγη παραπάνω προσπάθεια τον πήρε βαθιά. Δεν ήθελα πολύ να της τα δώσω στο στόμα. Σταμάτησα φόρεσα σκούφο και την έστησα στα 4 μπροστά στον καθρέφτη για να βλέπω το πρόσωπο της και την κωλάρα της. Το τέλος δεν άργησε να έρθει καθώς τα πρώτα υγρά έπεσαν πάνω στον κώλο της.
Μπήκαμε μαζί για ντους. Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε με βαθιά γλωσσόφιλα και γρήγορα έπαιξε ισπανικό με τους βύζους της ενώ ταυτόχρονα τον έγλειφε. Αλλάξαμε διάφορες στάσεις ώσπου λίγο πριν το τέλος με ρώτησε εάν ήθελα να χύσω με ισπανικό. Έτσι ήρθε το τέλος του δεύτερου γύρου.
Γενικά είναι όμορφο κορίτσι με καμπύλες. Θα την ξανασυναντήσω λόγω συμμετοχής και για να ευχαριστηθώ για ακόμα μια φορά τις βυζάρες της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 16, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
241
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Trifonbakatsoulias, Yagulas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2024
Μάλιστα. Μια χαρούλα το κορίτσι. Ακούγεται λίγο σαν «βιομηχανικό» πηδηματάκι της σειράς με μια τίμια, καλοπροαίρετη κοπέλα.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1