Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 36 10
Call-Girls 172503
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαν λάτρης των τοπικών προϊόντων μόλις είδα ότι επέστρεψε γιατί είχε καιρό να εμφανιστεί,κάλεσα και την έκλεισα.
Ανανεωμένη, ήρθε με δέκα λεπτά καθυστέρηση με χαμόγελο και τη τρέλα που τη διακατέχει.
Ξεβρακωτη όπως την είχα παραγγείλει και με τάπα.
Η Μαγιά είναι ο τύπος της ανώμαλης τσοντας που θες να ζήσεις αλλά σε συνδιασμό με ένα καλό παιδί,πως τα έχει καταφέρει ,ακόμα δεν έχω καταφέρει να το καταλάβω.
Τρεις φορές την έχω συνάντηση και τις τρεις με έχει αφήσει ικανοποιημένο τέρμα.
Μου είπε ότι έλειπε γιατί έφτιαξε βυζί, η αλήθεια είναι πως το χρειαζόταν, και το νέο σαν δουλειά έγινε καλή.
Γκομενάκι που επενδύει πάνω του και θέλει να το γαμανε,δεν το κάνει θα έλεγα από ανάγκη ούτε αγγαρεία ούτε από συνήθεια.Δεχετε την ευχαριστήση.χυνει και αυτή.

Στο πρόγραμμα της ήταν και παραμένει,δούλα και κυρά.
Θα σε φτιάξει,θα βγάλει γούστα, θα της γαμησεις το στόμα και θα γαμηθει δυνατά και όπως θες.

Έκοψε το κωλο....δυστυχώς.

Τιμή ανέβασε, οκ...επένδυσε και σεβαστό,το θέμα για μένα είναι ότι τιμά την ώρα μου και τα λεφτά μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 18, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
2.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Random User 123, THV και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2024
Αφήνει να πιάνεις τα βυζιά ή βάζει κόφτες;
review reaction 1 ConR, hornyasfuck, Johnny Red2
18 Μαρτίου, 2024
Άλλαξε και τα χείλη (προς το χειρότερο) ή μου φαίνεται;
review reaction 1 Jimoglou, hornyasfuck, Johnny Red2
18 Μαρτίου, 2024
Ενδιαφέρουσα και κατατοπιστική η κριτική. Τσιμπημένη η νέα τιμή.
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck, Johnny Red2
18 Μαρτίου, 2024
Φιλε συμφωνω σε όλα και γαμω τα παιδια η Μαγια αλλα διαφωνω στο "Επένδυσε και παιρνει τη δουλεια στα σοβαρα".
Πραγματικη επενδυση και δειγμα οτι γουσταρει μια κοπελα σοβαρα αυτη τη δουλεια δεν ειναι να βαλει δυο πλαστικα βυζια του πεντοχιλιαρου. Αυτα τα βγαζει σε εναν μηνα σιγα την επενδυση.

Σοβαρη επενδυση ειναι να γυμναζεται και να κραταει το σώμα της τούμπανο και η Μαγια σε αυτο υστερει παρα πολυ δυστυχως. Τοση χαλαροτητα και αγυμνιασια σε τοσο νεανικο κορμι ειναι απαράδεκτο.
Κρατιεται σε ενα απλα ανεκτο επιπεδο λογω μικρης ηλικιας ακομα...Σε 2-3 χρονια θα ειναι σαν κορμι 40αρας αν δεν γυμναστει

Και τα γραφω ολα αυτα γιατι πλεον δεν παιζει στα 140 οπως καποτε που ελεγες "Τα δινω γιατι ειναι απλα ειναι ελληνιδα και εχει τρομερη συμμετοχη" αλλα πηγε σε αλλη κατηγορια και με 200 ευρω ο πελατης θελει να γαμησει ενα μουνι διαστημικο και τουμπανο στα ολα του.
review reaction 1 Rensten, koukoskoukou, hornyasfuck και 12 άλλα μέλη
18 Μαρτίου, 2024
@Backpacker Με 200 κάναμε ξενύχτια με την Μαρίνα από το glamour. Καμία σχέση σε σώμα και φυσική κατάσταση. Μου φαίνεται πάνε να μας πιάσουν κοροίδο
review reaction 1 hornyasfuck
18 Μαρτίου, 2024
@backoacker συμφωνώ μαζί σου αλλά την τιμή την καθορίζει η αγορά. Εαν ζητά 200 ευρώ όντας αγυμναστη και έχει πελατεία, τοτε μαγκιά της. Δεν εχει σημασία τι λέμε εγω και εσύ.
review reaction 1 hornyasfuck
19 Μαρτίου, 2024
"Μου είπε ότι έλειπε γιατί έφτιαξε βυζί, η αλήθεια είναι πως το χρειαζόταν, και το νέο σαν δουλειά έγινε καλή."
Εμμμμ ΕμμμμΕμμμμ
απο τις φωτος... και στις 10 κιολας, μονο καλη δουλεια δε φαινεται να εγινε παντως.
και οταν βλεπεις στις φωτος οτι κατι παει λαθος (ειτε φατσα-ειτε σωμα), σκεψου πως θα ειναι απο κοντα, χωρις φιλτρα και φωτοσοπ.
τα χειλια του ροφου δε ασχολιαστο.
μεταλλαχθηκε και αυτη ενεκα κλασσικης και ακυρης γυναικειας ανασφαλειας-χαζομαρας.
κριμα.
review reaction 1 Greekvag , stadeos, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
19 Μαρτίου, 2024
εχει σκουλαρικι στην γλωσσα για καλυτερες πιπες η το εβγαλε?
review reaction 1 hornyasfuck
19 Μαρτίου, 2024
Τύπε παίζουν και στην Φυλής παρόμοια μουνια στα 20€ αν ενδιαφέρεσαι Ναι!Ναι!
review reaction 1 hornyasfuck
19 Μαρτίου, 2024
Αν γυμναζοταν το σωμα της θα γινόταν τούμπανο δεν χρειαζόταν να βαλει πλαστικά βυζια
review reaction 1 hornyasfuck
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2