Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 12450
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μικρούλα έχει πολύ καλό χαρακτήρα, ευγενική και ήρεμη με το που μπήκε μέσα πήγε αμέσως μπάνιο να πλύνει στόμα (όπως είχα ζητήσει για το κάπνισμα) και γενικότερα.

Ήμουν επιφυλακτικός γιατί στις φωτογραφίες έχει ένα ύφος άγριο και κάπως επαγγελματικό.

Από κοντά όμως είναι πιο γλυκιά. Εμένα μου έβγαλε πολύ τρυφερότητα ίσως να ‘παιξε ρόλο και η μεγάλη διαφορά ηλικίας. Η συμπεριφορά της αρκετή ειλικρίνεια, σχεδόν αθωότητα.

Είναι επίσης αρκετά έξυπνη. Όταν μου ζήτησε τα χρήματα λόγω γραφείου της έγραψα πολύ ήρεμα ότι «σταμάτησα διότι οι περισσότερες κοπέλες που τα ζητούσαν μπροστά είτε δεν είχαν εμπιστοσύνη στον εαυτό τους είτε δεν τους άρεσε το σεξ»

Εντάξει μου λέει, «no problem»

Πολύ λίγα Αγγλικά και συνεννόηση με Google translator. Όρμισε με παθιασμένα φιλιά με δική της πρωτοβουλία. Είχε κάνει εξαιρετική δουλειά στο μπάνιο, αν δεν αναγραφόταν δεν υπήρχε περίπτωση να καταλάβω ότι είναι καπνίστρια. Πρώτη ή άντε 2η φορά μου τυχαίνει αυτό με καπνίστρια.

Πρέπει ναχει εμπειρία διότι όταν μου κατέβασε το σλιπ κάθισε κάτω μόνη της και τον πήρε στο στόμα χωρίς δεύτερη σκέψη. Ούτε μαντηλάκια ούτε ψεκασμοί ούτε άλλες μαλακίες.

Η ρώγα είναι σταφύλι όπως στις φωτογραφίες.

Το κωλαράκι μεγαλούτσικο Λατίνικο αλλά με ωραία αίσθηση. Μουνάκι κλειστού τύπου ζεστό και ζωντανό.

Είχα καιρό να γαμήσω και με τέτοιο λουκουμάκι δεν κρατήθηκα και στο doggy παραδόθηκα αμέσως.

Το κορίτσι είναι φυσικότατο και ζεστό, εύχομαι να μην την παρασύρουν οι φιλενάδες της στα πλαστικά, λόγω διαφοράς ηλικίας εμένα μου φάνηκε παθιασμένη για σεξ, αλλά το βασικότερο είναι ο ΠΟΛΎ ανθρώπινος και προσγειωμένος χαρακτήρας της. Μου άλλαξε άποψη για τις Κωλομβιανές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 14, 2024
Στο χώρο μου
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.321
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, BisexualWannabe, maradona7 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού