Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 86 10
Call-Girls 191334
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεδομένου ότι αποτελεί πλέον μια "βαριά" φανέλα, όσο η συνάντηση μαζί της επιβάλλεται άλλο τόσο δύσκολο είναι και το κλείσιμο ραντεβού μαζί της όταν, όποτε κι αν είναι διαθέσιμη.

Η εμφάνιση της σε συνδιασμό με το ντύσιμο που επιλέγει είναι προκλητική κι όχι πρόστυχη.

Το σώμα της διατηρείται σε καλά επίπεδα για την ηλικία της(εντάξει δεν είναι και πολύ μεγάλη) με το στήθος αν και τεχνητό-σιλικόνης να είναι το δυνατότερο σημείο της αισθητικά κι όχι μόνο.
Βέβαια, για τις δικές μου προτιμήσεις σαν σύνολο δεν μου προκαλεί ιδιαίτερη συγκίνηση αλλά σε καμία περίπτωση δεν με αφήνει αδιάφορο.

Έχει μεσογειακό ταπεραμέντο,πέρα από τον σωματότυπο, με το πάθος της να ξεχειλίζει κι έχοντας ως απώτερο στόχο την κατάσβεση της φλόγας που την περιβάλλει.

Εξεπλάγην πραγματικά με το γεγονός ότι διακατέχεται από μια αδιάκοπη δίψα για σεξ λες και αφού ολοκληρωθεί το ραντεβού, κατευθύνεται για meeting με τους Anonymous Sexaholics. Δίνεται πλήρως και απολαμβάνει την συνουσία με τον παρτενέρ της χωρίς ενδοιασμούς.
Εκτός αυτού, σου δημιουργεί την εντύπωση πως όσο κακόκεφη και να είναι για τον χ,ψ λόγο, κατά την διάρκεια του ραντεβού δεν υπάρχει περίπτωση να στο δείξει.Αντιθέτως, θα συνεχίσει ακάθεκτη να αλληλεπιδρά εύθυμα για να σου φτιάξει εκείνη την διάθεση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G.Gentleman
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
150
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, mancunian1986, tainted_love και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2024
Α 200 το πήγε μάλιστα.. πάντως απ' τα τοπ που έχω πάρει αυτή κ Νάταλι του γραφείου
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
14 Μαρτίου, 2024
H Αλεξία είναι τοπ στην κατηγορία της και τον καταπίνει για πλάκα, ιδίως στον κώλο. Αλλά δυστυχώς έχει γίνει πανάκριβη.
review reaction 1 STAVROS6969, Aragorn135, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
14 Μαρτίου, 2024
Με 200 όχι....
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, BMWR75
14 Μαρτίου, 2024
Συνγαμητή 200γιουρος γουιθαουτ αςς?για εξπλειν πλιζ..
review reaction 3 Johnny Red2
14 Μαρτίου, 2024
πληθωριμος παντου μυστες, εκτος απ τους μισθους
review reaction 1 Johnny Red2, Ωρίων, andronikos3 και 1 ακόμα μέλος
14 Μαρτίου, 2024
@BMWR75 δεν είμαι ιδιαίτερα φαν του είδους..
14 Μαρτίου, 2024
Καλα και πριν 170 το ειχε δεν αλλαξε και τιποτα τρομερο που πηγε στα 200.

Απο την στιγμη που τα εξτρα εχουν παραμεινει ιδια(κωλος 50€) και δεν χρεωνει το χυσιμο σε μουτρα/στομα/καταπιολα δεν αλλαζει και τιποτα τρομερο.

Btw 170-200 βγαινει στο 90% των γραφειων οσες καταπινουν (140-160 +40-50 πανε συνηθως). Με Αλεξια ξερεις οτι δεν υπαρχει περιπτωση να παρεις σερβις κατω του 9. Εγω οποτε την πετυχαινω και με εχουν ξενερωσει τα Ρωσοβλαχακια την κερναω παντα ενα 2ωρο ξεσκισμα.
review reaction 1 Stef68, STAVROS6969, Colibri και 1 ακόμα μέλος
14 Μαρτίου, 2024
250 with ass. Δεν δουλεύει ΠΣΚ.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8