Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παλιά κριτική λοιπόν στην 2η αύξηση, λέω δεν γαμιεται θα δώσω έτσι κάτι περισσότερο από 100-120 την ώρα που είναι η οροφή για εμένα.
Ραντεβού στο Παγκράτι προ κορονοιου το 2019 μοναδική φορά που την συνάντησα. Μπαίνει μέσα με περισια μαγκιά και γκόθικ στυλ. Για σου αγόρι μου τι κάνεις και αράζει κρεβάτι. Τώρα δεν είμαι σίγουρος τι κάπνιζε η ατμιζε, πάντως το έσκασε αφού με ρώτησε. Συζήτηση και μου έδειχνε ότι είναι πανέξυπνη και με επιχειρηματικό δαιμόνιο, αλλά πολύ μάγκικο στυλ που με κολλαγε και κομπλαρε. Της εξήγησα ότι την θέλω πιο γατούλα στην πρώτη γνωριμία και μετά σιγά σιγά παίρνω μπροστά για πιο δυνατά. Προσαρμόστηκε και άρχισε να γδυνεται αισθησιακά........

Κορμάρα με ωραίο σετ εσωρούχων και διχτυωτες κάλτσες, απειρα τατουαζ με σκελετούς κρανία κ αλλά άσχετα, ενώ είχε κ μπλε φακούς επαφής που την έκαναν να δείχνει εξωπραγματικη στο ημίφως του δωματίου με βάση το κόκκινο και μπλε. Άρχισα να καβλωνω στην θέα του στήθους της, ενώ ο κωλος δυνατός ότι έχουμε δει στις άπειρες φωτός. Μοναδικό έτσι μείον είναι οι κάπως χοντρές γάμπες της κ ελάχιστα παχακια στους μηρούς και πλάγια στην μεση. Τώρα πλέον από ότι βλέπω στις νέες φωτός τα έχει χάσει κι έχει γίνει πιστόλι! Ωραίο στοματικό με ηχητικά και γύρω περιποίηση, έγινα πέτρα σιγά σιγά. Με έβαλε κάτω Καβάλα κανονικά κι ανάποδα γαμιοταν πολύ ωραία και είχα ξεχάσει το βαρύ της στυλ στην αρχή. Δεύτερος γύρος ιεραποστολικό στα τέσσερα και πλάγια με μετρημένες φωνές και ωραίο σεξ με βογγητα ξεκλείδωμα και πέρασα πολύ καλά.

Καλά με αντιμετώπισε η κοπελιά, παρόλο που είμαστε διαφορετικοί χαρακτήρες, προσαρμόστηκε στα θέλω μου όπως πρέπει και περάσαμε καλά. Τώρα επειδή παρατήρησα μερικούς άπιστους Θωμαδες σχετικά με την εγκυρότητα παλαιών κριτικών, ανεβάζω κ μερικές φωτός από την συνάντηση. Αν θα γράψω κάτι καλό η κακό, θα το γράψω πλέον χωρίς φόβο για κανέναν, μετά από τόσα χρόνια στον αγοραίο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
DSC_0162_122813 (2)
DSC_0163_122618 (1)
DSC_0167_122713 (1)
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.576
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Leon k, james034, gymaster και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2024
περιμενω κομενταδουρα απο τον κυρ. Γιαννη μας. Αγγελούδι
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, NBAZ
11 Μαρτίου, 2024
ξέχασες τις φώτο νομίζω!!
review reaction 1 Johnny Red2, NBAZ
11 Μαρτίου, 2024
μετα απο 5 χρονια θυμηθηκες να ανεβασεις την κριτικη ? απορω πως θυμασαι τι εγινε..
review reaction 3 Johnny Red2
12 Μαρτίου, 2024
μια χαρα τα ειπες για τις καπως χοντρες γαμπες της ,και τα παχακια στους μηρους και μεση....Μετα επεσε photoshop με ποδια καλυτερα της Εμιλι Ραταικοφσκι
review reaction 3 review reaction 1 DmtrsxXx, Johnny Red2
12 Μαρτίου, 2024
Ωραίες οι φώτο, καλό κορίτσι, μπράβο!!
review reaction 1 NBAZ, Johnny Red2
12 Μαρτίου, 2024
@Dmtrsxxx ήταν η μια κ μοναδική φορά που την συνάντησα, μετά έκοψα λόγω covid και σιγουρα δεν έχω την πολυτέλεια να συναντάω και άλλο κορίτσι κάθε εβδομάδα, όποτε την θυμάμαι δεν την ξεχνάς, έχει δυνατή προσωπικότητα και έκανε αρκετά καλό σεξ.
review reaction 1 Johnny Red2
13 Μαρτίου, 2024
Τι φτιάξετε εκεί πέρα; Τι παράσταση δώσατε? Τι show ηταν αυτό? Και γαμώ τα show. Τι θέατρο ήταν αυτό? Ωραία πράγματα.
13 Μαρτίου, 2024
Σεβαστή η άποψη σου. Την άλλη φορά θα βγάλω φωτό και τον πουτσο μου μέσα στο μουνι με πνευματικά δικαιώματα!

Αν παρατηρήσετε, οι κριτικές μου σταμάτησαν από το 2018 και συνεχίστηκαν τώρα. Από το 2019 μέχρι σήμερα, γράφω για όλες που έχω πάει από τότε με τυχαία σειρα.
16 Μαρτίου, 2024
https://youtu.be/-LyJS9aTyug?si=zvZk945Q9_RMsyuj
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9