Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 113731
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλή εβδομάδα μύστες μου.

Κριτική για Αθηνά, χρωστουμενη εδώ και καιρό.
ΔΕΝ μου αρέσουν τα πολύ μεγάλα σεντόνια, άσε που επί το πλείστον, ΔΕΝ βοηθούν και πραγματικά στο να σχηματίσει ο άλλος, σωστή άποψη για την εκάστοτε κοπέλα.
Πάμε λοιπόν και όσο γίνεται πιο γρήγορα.

Θετικά:
1. Νεαρή κοπέλα, στην ηλικία που αναγράφεται, άντε 1-2 χρόνια ακόμα να έχει.
2. Καλό σώμα, λίγο μπαμπατσικη, αλλά με πολύ καλή κατανομή των κιλών πάνω της, προς Θεού, χοντρή ούτε για αστείο.
3. Βυζιά, βυζιά, βυζιά, ΤΙ ΒΥΖΙΆ ΘΕΕ ΜΟΥ!
4. Τρελά γλωσσοφιλα, γλυψιμο παντού, φουλ και άνετα.
Πολύ καλό GFE, αλλά άμα την φτιάξετε κατάλληλα, με γλωσσοφιλα και ειδικά με πινέλο εκεί κάτω, περνάει σε βαρβατο PSE mode.
5. Κερασάκι στην τούρτα, η κατάποση του θρεπτικού σφηνακιου μας, παρά πολύ καλή σε αυτό, τελευταίο ραντεβού άδειασα 3 φορές, όχι σταγόνα, σπερματοζωάριο ΔΕΝ έμεινε και τις πρώτες δύο φορές, έβγαλα τον Αμαζόνιο (είχα πολύ καιρό να χύσω, για πληθώρα λόγων και διαμονή σε νοσοκομείο, όλα καλά τώρα).

Αρνητικά:
ΔΕΝ δίνει κώλο.
Κρίμα γιατί είναι αρκετά καλός και το θέαμα στα 4 (με τις βυζάρες να χτυπιουνται) σούπερ.
ΑΝ τον βάλει στο μενού υπηρεσιών (ΔΕΝ το βλέπω δυστυχώς), θα την πάρω άνετα για 3ωρο, κι θα της κάνω - χαρίσω ένα σοδομισμό, very very special (balls deep μιλάμε).
2. Δεν είναι ψηλή, αν είχε 10+ πόντους όμως, κυριολεκτικά θα έσκιζε.
Σε περίπτωση που πέρα από το έξτρα ύψος, έδινε και πίσω πόρτα, άνετα θα μάζευε ΌΛΟ το χαρτί.
3. Αμετανόητοι ΜΙΛΦακηδες, πορωμενοι καυλομενοι μοντελακηδες, όπως και τύποι με πολύ extreme kinky γούστα, απλά προσπεραστε, ούτως ή άλλως, υπάρχουν προτάσεις και για εσάς.

Γραφείο μια χαρά, κανένα πρόβλημα στην συνεννόηση, μια φορά μάλιστα την είχα δει και μεσημεριανή ώρα (το είχα κανονίσει 2-3 μέρες πριν και ευτυχώς μπορούσε), dress code όταν μια φορά ζητήθηκε, τηρήθηκε 100%, πολύ τυπική και προσεκτική με την υγιεινή της (ντους όταν ήρθε, ανάμεσα σε όλους τους γύρους και στο τέλος κάθε συνάντησης).
2 ραντεβού συνολικά από όταν έχει ξεκινήσει, το πρώτο μια ώρα, το άλλο 2ωρο (κόστος που έγραψα, αφορά δίωρο με έξτρα την κατάποση).
Θα την ξαναδώ σίγουρα, αλλά μέχρι τότε έχω να δοκιμάσω και άλλες προτάσεις, κυρίως από Magic Girls, είναι 3 τουλάχιστον εκεί, που ΠΡΈΠΕΙ να της τιμήσω.

Αυτά και να γαμάτε ΠΆΝΤΑ καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
340€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
3 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
5.983
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, GALLAS, bigmountain και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού