Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 88699
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση έχει γίνει προ καιρού.
Είχα πάρει το πρακτορείο για τη συγκεκριμένη 3 φορές και τελικά μετά τα είχαμε καταφέρει και συναντηθήκαμε νότια προάστια.
Η Αλεξία θα ήταν σίγουρα ένα φοβερό μουνακι σε εμφάνιση πριν κάποια χρόνια,που γενικά όμως είναι αυτό που λέμε θα περάσεις καλά δε θα σου φύγει το σαγόνι.λεω θα ήταν γιατί έχει πια πατήσει τα 35+ πιστεύω.
Προσωπικά ίσως την περίμενα λίγο πιο ουαου χωρίς αυτό να πει βέβαια ξαναλέω πως δεν πέρασα καλά.
Έχει πολύ ωραίο πρόσωπο,ματαρες,καυλε ύφος ,και φοβερό σώμα,με κωλαρα δυνατή και ωραίο βυζί.
Φιλιά είχαμε τα φυσιολογικά θα έλεγα χωρίς υπερβολές.πιπα καλή, και τον έφτυνε και τον σαλιωνε και πέρναγε και πιο χαμηλά.
Και στο γαμησι ήταν μια ωραία κατάσταση χωρίς βέβαια να σου βγάλει άγρια ένστικτα που δεν πιστεύω ότι τα γουστάρει κιόλας η συγκεκριμένη.
Προσπαθεί βέβαια λίγο να κλέψει σε στάσεις,ξέρει πως να το κάνει ...

Τίμια βασικά αν θες να ρίξεις ένα γαμησι νορμαλ και ωραίο μουνακι εμφανισιακά κυρίως αν και πια δεν είναι πιτσιρικα,αυτά είναι τα ατού της θα έλεγα.

Η τιμή θα μπορούσε και καλητερη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.155
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gpikasso, mancunian1986, hornyasfuck και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2024
Ηλικία? 25 ο ένας (εντάξει το τερμάτισε αυτός, πιο κάτω και απο την αναγραφόμενη), 27/28 οι περισσότεροι, 35+ εσύ. Άλλος?
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
09 Μαρτίου, 2024
οπως τα λες ειναι ακριβως. οταν τα ειπα με κραξανε στα μηνυματα η κοπελα ειναι 38 πλεον και αν δεν εκλεβε ισως τα πηγαινε καλυτερα! για 120 θα ηταν καλυτερα ενω η πονηρια της ειναι το χειροτερο εμενα δυο φορες που την πηρα ολο και κατι κακο θα πεταγε για τις αλλες κοπελες......οποιος τη δει απο κοντα θα καταλαβει την ηλικια και σερβις πιο πολυ στουντιο μου θυμισε βεβαια εγω την ειδα στις αρχες.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
09 Μαρτίου, 2024
Eγω δεν τα παω καλα με τις ηλικιες πραγματικά.Από οσο θυμαμαι την εκανα 28-29,δεν ξερω αν πεφτω εξω,αλλά για 40 που ακουω δεν θα το λεγα.Οσο για συμπεριφορα οπως ανεφερα επειδη αργησαμε να αλλάξουμε δωματιο (λογω προβληματος στο πρωτο δωματιο) και χασαμε ενα τεταρτο μου ειπε από μονη της "φυσικα θα κατσω ενα τεταρτο παραπανω".Λίγες θα το ελεγαν αυτό.Δεν μου φανηκε για ατομο πονηρο ή οτι κακολογεί άλλες.Το αντιθετο,ηταν πολύ προσηνής.
review reaction 1 hornyasfuck, Rokko28, linear
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3