Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ανοίγει η πόρτα και βλέπω τη Vera, μια κλασάτη ψηλή γυναίκα με περιποιημένη εμφάνιση και ποιοτικά εσώρουχα. Ωραία ατμόσφαιρα με αρωματικά κεριά και μουσική από το Mac. Απόμακρη και χωρίς καμία κίνηση να σπάσει ο πάγος. Μετά το φρεσκάρισμα ακολουθεί το καθιερωμένο unboxing όπου αποκαλύπτεται ένα ωραίο κορμί, όχι μοντελέ όπως στις φωτογραφίες, αλλά αξιόλογο με φυσικό σχετικά πλούσιο βυζάκι. Έντονο μαύρισμα από solarium, όπως μου είπε. Προσωπάκι πολύ κοντά στις φώτο, φρέσκο, νεανικό με ωραία πράσινα μάτια και φυσικά μακριά μαύρα μαλλιά.

Στα του αγώνα αμέτοχη, απόμακρη σαν να ήταν αλλού, η εφαρμογή της ελάχιστης προσπάθειας. Δεν ήταν αυτό που περίμενα από τις καλές κριτικές.

Καλό social με Αγγλικά αρκετά άνω του μέσου όρου για Ρωσίδα αλλά δεν πληρώνουμε για να αναλύσουμε τη Ρωσική λογοτεχνία!

Εάν σας αρκεί ένα ωραίο νεανικό σώμα με όμορφο προσωπάκι θα περάσετε καλά, για εμένα πλέον χρειάζεται κάτι περισσότερο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
10.782
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, TOMCRUISE, mancunian1986 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2024
Τι εννοείς ψηλή γυναίκα όταν στην καρτέλα της γράφει 1,66? Προς το κανονική θα την έλεγα.
review reaction 1 Yagulas, Bartender 74
09 Μαρτίου, 2024
Gigifiogkos όπως έγραψα μου έδωσε την εντύπωση ψηλής γυναίκας που γέμιζε το κρεβάτι, ίσως λόγω σωματότυπου, ίσως επειδή έχουμε συνηθίσει στις κοντές, ίσως επειδή με υποδέχτηκε με δωδεκάποντα, ...
review reaction 1 Gigifiogkos
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2