Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 113588
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλό μήνα και καλή άνοιξη σε όλους, με χαμόγελα και όμορφες στιγμές. Από την μια, όσοι δεν είναι ποδοσφαιρόφιλοι δεν θα έχουν όλη την εικόνα με τον τίτλο που έβαλα, από την άλλη ήταν το μόνο που μου ήρθε στο κεφάλι για να περιγράψω τι έγινε. Η περιέργεια σκότωσε την γάτα και στην δική μου περίπτωση αναστάτωσε τον μικρό μου φίλο, έτσι όπως χάζευα τις φωτογραφίες της, με αποτέλεσμα να έχω μεγάλη περιέργεια να την συναντήσω από κοντά. Από ότι διαβάζω, η κοπέλα μπήκε δυναμικά την σεζόν 2021-2022 αποκτώντας δυνατό όνομα. Όμως από την σεζόν 2022-2023 ξεκίνησε να χαλάει και να μην έχει το ίδιο πάθος στα γήπεδα του έρωτα. Ήθελα λοιπόν να δω πως θα είναι το 2024. Θα βγάλει το πάθος που είχε ή παρέμεινε τυπική; Έτσι ένα ωραίο μεσημέρι το gps μέσα από το παντελόνι με οδήγησε στην Λεωφόρο της αμαρτίας. Κανόνισα το ραντεβού άμεσα, με 3 μηνύματα. Αφού έδειξα την ταυτότητα στην υποδοχή, ανέβηκα στο δωμάτιο για να δείξω στη Νόνα τα υπόλοιπα... Υποδοχή με το dress code που είχα ζητήσει και με την πρώτη εντύπωση θετική. Άνοιξε σχεδόν αμέσως την πόρτα μετά το χτύπημα. Αφού έγινε η γνωριμία, μου έδωσε 2 καθαρές πετσέτες και πήγα για μπανάκι. Με περίμενε με ένα πονηρό βλέμμα ξαπλωμένη στο κρεβάτι και χωρίς να θέλω άλλη πρόσκληση ξεκίνησα την επίθεση. Όμως, το πρώτο τάκλιν δεν άργησε να έρθει, αφού ξεκίνησε να μου λέει ότι την πονάει η μέση της και όταν της έπιανα τα σκληρά σιλικονάτα βυζιά έλεγε από ότι φαίνεται την αγαπημένη της λέξη slowly slowly. Λέω εντάξει σεβαστό και κατέβηκα για το γλυκό ανάμεσα στα πόδια. Ο σεφ όμως είχε αφήσει κάποιες τρίχες που χάλασαν την αίσθηση. Ήρθε η ώρα να ανακατέψει η ίδια με το χέρι. Ξύπνησε στην πίπα που τον έγλυφε για πολύ ώρα, με πέρασμα από τα δίδυμα. Της έριξα ένα ελαφρύ χαστούκι στην κωλάρα που την έκανε να σταματήσει την πίπα και να μου λέει no. Με λίγα λόγια σε αφήνει μόνο να πιάνεις τον κώλο. Σχετικά με τα φιλιά δεν μπορώ να πω ούτε ότι είναι χωρίς γλώσσα, αλλά ούτε βαθιά με γλώσσα. Στο φιλί δεν βάζει γλώσσα, όμως την βγάζει ξεχωριστά και σου την περνάει από το στόμα. Γενικά όμως, δεν δίνει πολλά φιλιά και στην αρχή μάλιστα τα απέφευγε. Το τετ α τετ ξεκίνησε με αυτήν από πάνω, το πέρασμα του τερματοφύλακα έγινε με αυτήν ξαπλωμένη και το γκολ μπήκε στα 4. Προς το τέλος ο διαιτητής έλεγε ότι έμειναν μόνο 10 λεπτά, κάτι που χάλασε λίγο την ατμόσφαιρα, όμως έχυσα και πάλι ικανοποιημένος, έχοντας για θέαμα την κωλάρα της. Σόσιαλ ιδιαίτερο δεν είχαμε, από την μια επειδή η περισσότερη ώρα πέρασε στο μπαλαμούτι και από την άλλη επειδή δεν μου το έβγαλε. Για αυτό, ο αντίστοιχος βαθμός στην επικοινωνία, όπου μιλάει καλά αγγλικά, αλλά δεν ξεκινάει η ίδια κάποιο θέμα και είναι τυπική. Σου σηκώθηκε, fuck me. Στην πίπα δεν σε κοιτάει, γλυκόλογα δεν λέει. Για αυτό και ο τίτλος. Μου θύμισε τον Σεβτσένκο όταν έχασε το πέναλτι με την Λίβερπουλ. Ενώ λες πως είναι παικταράς και θα το βάλει (είχε ήδη πάρει χρυσή μπάλα) τελικά το έχασε, με κάκιστη εκτέλεση. Έτσι ήταν και η συνάντηση με την Νόνα. Ενώ λες στην αρχή ότι θα περάσεις σούπερ, τελικά φεύγεις απογοητευμένος όπως μετά από ένα χαμένο πέναλτι. Η Νόνα μπορεί να ακολουθήσει έναν από τους δύο δρόμους του συμπατριώτη της. Να επιστρέψει δυναμικά όπως εκείνος το 2007 ή να σταματήσει την εξέλιξη και το μόνο που θα την κρατάει θα είναι το όνομα, όπως η πορεία στην Τσέλσι. Δεν το μετάνιωσα όμως, καθώς όπως έλεγε ένα τραγούδι που άκουγε ο γιός του φίλου μου, εγώ τα σπάω, εγώ πληρώνω, είμαι στο μάτι των μασόνων. Εύχομαι τα καλύτερα σε όλους, εντός και εκτός γηπέδων.

https://www.youtube.com/watch?v=ZrOzjXpBCkk

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.315
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TOMCRUISE, hornyasfuck και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2024
ο σωτηρακοπυλος εισαι ρε αδερφε?
καπου μπερδευτηκα αμα διαβαζω κριτικη για γαμησι ή περιγραφη φασεων ποδοσφαιρου Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck, Giorgio Kavlani
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1