Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχω κάνει δύο συναντήσεις στο παρελθόν, η μία πιο καλή από την άλλη!
Όμορφη παρουσία με θετική ενέργεια, χαμόγελο και Καβλα! Για σου μωρό μου! με ναζι μου έχει μείνει το κοντό ροζ φόρεμα και οι γόβες και φυσικά το αβυσαλεο ντεκολτε. Την έβαλα να κάνει ένα πέρασμα από τον διάδρομο και αυτή όλο ναζι και σκανδαλιαρικο ύφος με ρωτάει σου αρεσωωωω μωρό μουυυ;;;; Μοσχομυριζε ήδη φρεσκάδα και την έβαλα να κάτσει μπροστά μου στο κρεβάτι, ενώ καθόμουν με ανοιχτά πόδια και εσωρουχο ήρθε με πλάτη προς τα εμένα και της κατεβάζω το φόρεμα πιάνοντας τις φυσικές χυμώδης βυζάρες της και ρουφοντας τον λαιμό της με μέτρο, ενώ αυτή αναστεναζε και γύριζε να μου σκάσει αισθησιακά φιλιά! Φυσικά κοντευα να εκραγω μέσα στο σλιπ, που η καβλιαρα με ακουμπαγε και το είχε καταλάβει από την πόρτα! Άψογο στοματικό με πονηρές ματιές και ήχους, αυτη ακριβώς την ψευδαίσθηση που ζητάμε από τα κορίτσια! Γυμνή τελείως και έτοιμη για αγώνα, το σώμα χυμώδες, το στήθος φυσικό και αφράτο, με το βάρος να το έχει κρεμάσει λιγο και ο κωλος ζουμερος και σφιχτός! Τίποτα! μόνο πόνος στα τέσσερα με χαστούκια κοκκίνισμα και πιάσιμο από τους ώμους για περισσότερο καρφωμα με φάτσα τον καθρέφτη και βλέμμα άκρως προκλητικό! Χύσιμο στις βυζάρες αφού έκατσε στο πάτωμα στα γόνατα και με κοίταζε λάγνα βγάζοντας την γλώσσα και κρατώντας τα για να τα πασαλειψω! Αφού γνωριστήκαμε καλύτερα την επόμενη φορά μου χάρισε απίστευτες στιγμές σεξ με όλες τις στάσεις που μπορούσαμε να σκεφτούμε και πότε υποτακτική, ποτέ τίγρης με πέθανε στο γαμησι. Μου έχει μείνει το σφυροκόπημα στα τέσσερα και το χύσιμο που τις έκανα την δεύτερη φορά στον κωλο πλάτη και λίγο μαλλιά! Το καβαλημα της να δίνει πόνο και το στήθος να ανεβοκατεβαινει, καθώς και το λάγνο βλέμμα με τα παιχνίδια της γλώσσας της!

Δυστυχώς είναι γνωστό ότι έχει σταματήσει και αποφάσισε να κάνει κάτι άλλο στην ζωή της, της εύχομαι ότι καλύτερο γιατί είναι κ καλό παιδί. Αποτέλεσε δείγμα πολύ καλής επαγγελματία στα ραντεβού μας, όπως πρέπει να είναι τα κορίτσια χωρίς πονηριές υπεκφυγές και διάφορες άλλες μαγκιες, που συναντούμε πλέον όλο και πιο συχνά στον χώρο. Τα φιλιά μου και να είναι καλά σε ότι κάνει!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.576
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Kontopodis, Johnny Red2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2024
ερωτας ηταν η ατιμη .για εμενα με αυτη εκανα τα καλυτερα γαμησια στη ζωη μου .
review reaction 1 Johnny Red2, NBAZ
03 Μαρτίου, 2024
Καλα..ενταξει..
Γράψε για Μαριαλενα και Νάγια..
Εσυ πρέπει να έχεις πολύ πλάκα φίλε μου...
review reaction 3 james034
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2