Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 6 10
Call-Girls 13961
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την είχα βάλει στο μάτι απτή προηγούμενη εβδομάδα αλλά δεν είχε κάτσει τότε. Κλείσιμο με γραφείο εύκολο και φτάνει στην ώρα της,ντυμένη κομψά και σέξυ.
Χείλη παραφουσκωμενα που στη πιπα είναι χρήσιμα αλλά κατά τα άλλα επειδή είναι αδυνατουλα δεν χρειάζεται τόσο.
Επικοινωνία άψογη.
Σώμα για μένα άψογο στεγνό και όμορφο.
Στο σεξ ακολουθεί για να σε ευχαριστήσει, δεν είχαμε πρωτοβουλίες αλλά ήταν δεκτική σε όλα.
Ωραίο κωλο,δεν τον δίνει...άκρα όμορφα και γενικά στο γαμησι την χειρίζεσαι εύκολα λόγο σωματότυπου.

Εμφανησιακα είναι τσοντουλα η κυρία θα έλεγα.δεν είναι η γειτονισα απτό πάνω οροφο.οποιος γουστάρει τέτοιες γκόμενες ειδικά θα περάσει καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 28, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
CoupleNP
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
2.931
Πόντοι:
7.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Verdeladose και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2024
οταν την ειχα πρωτοδει πριν αρκετα χρονια ειχα μεινει με την εμφανιση της και γενικα ειχα περασει πολυ καλα.
τη δευτερη φορα που την ειδα πριν λιγο καιρο, με χαλασε και εμφανισιακα αλλα και η ξινιλα της και την εδιωξα με τη σεντρα.
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
13 Απριλίου, 2024
Με βοηθησε πολυ το παραπανω review και μαλιστα...
Η λεξη "παραφουσκωμενα" χειλη, ειναι και ο λογος που θα την παρω,
Δεν το λεω (μονο) για τον παραπανω reviewer , αλλα δεν μπορω να καταλαβω οταν ενα γραφειο εχει 20+ κοπελες, 3-4 με φουσκωμενα χειλη,
καποιος διαλλεγει καποια απο αυτες, και αναφερει τα παραφουσκωμενα τσιμπουκοχειλα ως κατι αρνητικο!
Οταν υπαρχει καταναλωτικο κοινο οπως εγω που γουσταρουμε bimbo με τεραστεια τσιμπουκοχειλα!
Πχ εγω δεν γουσταρω τεραστειο στηθος. Δεν θα επιλεξω απο 20 κοπελες, αυτη με τα μεγαλυτερα πλαστικ βιτσια και θα γραψω στο ρεβιου μου "υπερβολικα μεγαλα βυζια για το σωμα της δεν χρειαζεται τοσο"
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2