Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 44 10
Call-Girls 142843
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήρθε λοιπόν η ώρα της Μίλας. Την πήρα μάτι και κάτι μου έβγαλε κάτι χυμώδες...και λέω πάμε. Τηλέφωνο στα παιδιά του Your Angels και κανονίσμα ραντεβουδάκι με συνοπτικές διαδικασίες.

Συναντηθήκαμε σε δικό μου χώρο και από την πρώτη γνωριμία οι εντυπώσεις είναι αρκετά καλές.

Ωραίο ντυσιματάκι που τονίζει το Φαράγγι που έχει για ντεκολτέ, πολύ τίμιο προσωπάκι παρότι δέν το λές όμορφο και λοιπό σώμα ΟΚ, χειλάρες με καλές προοπτικές. Για τα κυβικά της τη λές νταρντάνα και σε όσους λοιπούς μύστες προτιμάνε πίο μοντελέ σωματάκι δέν θα πρότεινα τη Μίλα.

Ξεκινάει λοιπόν με γρήγορο φρεσκαρισματάκι και ξεκινάμε σιγά σιγά τη φάση μας. Πίπα εξαιρετική, έβαζε φούλ σάλιο και τεχνική και γούσταρα φούλ. Έκατσα και την έγλυψα και εγώ λίγο με τη σειρά μου και μου έκανε εντύπωση το πόσο καθαρή ήταν.

Εγώ από πάνω και την βάζω σε στάση missionary και τα βυζόμπαλα ήταν ωραίο θέαμα να πηγαίνουν πάνω κάτω ενώ ήμουν από πάνω της και την ξέσκιζα. Στην συνέχεια αυτή καβάλα με τα βυζόμπαλα στην μούρη μου να μου δίνουν σκαμπήλια χαχα.. Τελείωσα προφανώς εκεί και το καταευχαριστήθηκα. Φάνηκε να της αρέσει και εκείνης, όπως τουλάχιστον φάνηκε σε εμένα.

Δεύτερο γύρο μετά από ελαφρύ πιρι πιρι, και τη βάζω στα 4 στο κρεβάτι. Το κορίτσι στο φυσικό του περιβάλλον με άψογο παίξιμο με τις βυζάρες, τις οποίες δεν σταμάταγα να γλύφω για να μπούμε δυναμικά. Τη γυρνάω στα 4 και τη γαμάω για κανα τεταρτάκι μέχρι τέλους...υπέροχο τελείωμα στο σώμα.

Όταν ξαναθελήσω busty καταστάσεις σίγουρα στα υπόψην.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kinky_Savage_69
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
735
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, hornyasfuck, Γιώργος Παπ. και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού