Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Call-Girls 35920
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα συναγωνιστές, η συνάντηση με την Καρολίνα πήγε αρκετά καλά. Το γραφείο μου την πρότεινε (αν και κάτι μου θυμιζε, λες σαν να την είχα ξαναπάρει, αλλά δεν θυμόμουν).
Έρχεται το κορίτσι στο ξενοδοχείο, ντυμένη σεξυ, τόσο όσο, και χωρίς καθυστερήσεις ξεντυνεται και πάει για μπάνιο. Βγαίνει και αμέσως αρχίζει το μπαλαμουτι. Σε φιλάει με γλώσσα και πάθος, που νιώθεις ότι είσαι με την γκομενα σου. Σου πετάει και τις βυζάρες της για γλύψιμο, καθώς ξέρει ότι είναι το μεγάλο της προσόν (αν και έχουν πάρει την κατιούσα, ελαφρώς βέβαια. Αλλά για όποιον είναι βυζολαγνος είναι must και εγώ που είμαι μέγας βυζολαγνος, τις καταευχαριστηθηκα). Παίχτηκαν δυο γύροι με τέσσερις στάσεις. Η πρώτη σε καβαλιρισα και η δεύτερη στα 4, όπου και τελείωσα. Τα έριξα στην πλάτη της.
Μετά μπάνιο και μπλα μπλα. Συννενοησε σχετικά καλά. Μετά πάλι μπαλαμουτι, κάνει καλή πιπα και αρχίσαμε το γαμισι, σε ιεροποστολικη στάση και μετά γύρισε πλάγια και έτσι τελείωσα. Αυτή τη φορά τα έριξα στην κοιλιά της.
Έκανε μπάνιο, ντύθηκε και έφυγε.
Αυτά έγιναν εν συντομία με την Καρολίνα και μπορώ να πω, πως ήταν ένα πετυχημένο ραντεβού.
Υ. Γ. 1. Στο δρόμο γυρνάς να την δεις γιατί είναι εντυπωσιακή γυναίκα.
Υ. Γ. 2. Στο κρεβάτι είναι δοτική και περνάς καλά και την κατατάσης στις γυναίκες που είναι κρεβάτογεμιστρες!!!
Αυτά από εμένα, και πολλά και καλά γαμισια να έχουμε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.652
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 company of heroes tho, doc_lin, TOMCRUISE και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Φεβρουαρίου, 2024
Άρα μόνο εγώ είδα μια χοντρή με πεσμένο στήθος; Και με ύφος άντε να τελειώνουμε;

Χμμμ;
review reaction 3 HoneyVoskos, Gigifiogkos, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
01 Μαρτίου, 2024
@bigmountain Μᾶλλον ὁ συναγωνιστής τὶς θέλει πιό.... γεματοῦλες
review reaction 3 Gigifiogkos, Johnny Red2, Bartender 74
03 Μαρτίου, 2024
@bigmountain το γράφω στην κριτική μου ότι το στήθος έχει πάρει την κατιούσα. Χοντρή δεν είναι, τσουπωτή ναι, αλλά είναι ωραίο αυτό που βλέπεις!!!
review reaction 4 review reaction 1 Gigifiogkos, hornyasfuck, bigmountain και 1 ακόμα μέλος
05 Μαρτίου, 2024
Ρε φιλε ποια κατιουσα; στα βυζια εχει μεινει μονο η πετσα. Εσυ βαζεις τιτλο βυζαρες σαν να εκανες την κριτικη απο τις φωτογραφιες μονο. Η μηπως ετσι εγινε;;;
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain, Gigifiogkos και 2 άλλα μέλη
06 Μαρτίου, 2024
Τι λες βρε γελεί υποκείμενο @emvelia που θα μου πεις ότι είναι ψεύτικη η κριτική. Κοίτα τα χάλια σου που δεν κάνεις ούτε ένα ραντεβού και μιλάς. Άντε στον αγύριστο βρε καραγκιόζη, ε καραγκιόζη!!!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη
06 Μαρτίου, 2024
Ο άλλος έχει 2 μηνύματα στο forum από την εποχή των δεινοσαύρων και διαμαρτύρεται στον άλλο που έχει 120+ κριτικές για ψεύτικη συνεισφορά στην κοινότητα. Διδάσκει θράσος το αγόρι
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Gigifiogkos, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6