Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 7 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 37858
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ό,τι λέει ο τίτλος παιδιά.
Κριτική νούμερο 31 και ταυτόχρονα αντιλήφθηκα ότι τα ραντεβού μου με την Βίκυ είναι σαν παρτίδες που τραβάω πάντα 31! Δεν χάνω ποτέ! Κουλ
Φεύγω από το δωμάτιο χαρούμενος, ανανεωμένος και ανυπόμονος για την επόμενη φορά!
Καθυστερημένη κριτική λοιπόν αλλά πριν γράψω ήθελα να την συναντήσω ξανά και ξανά..
Τρεις 90λεπτες συναντήσεις με αυτό το υπέροχο κορίτσι και τι να πρωτοθυμηθώ; Σίγουρα θα ξεχάσω αρκετά.
Η Βίκυ για τα δικά μου γούστα είναι έρωτας. Έχει το στυλ που μου αρέσει, την γουστάρω, με καυλώνει και εγκεφαλικά, νιώθω την ανάγκη να την ικανοποιήσω. Όπως ακριβώς θα έκανα με την κοπέλα μου.. Λατρεύω το GFE μαζί της αλλά ανεβάζει και στροφές.
Η χημεία δεν είναι τελικά το ζητούμενο; Θεωρώ πως έχουμε υπεραρκετή. Αν κάποιος μου πει ότι είναι απλά πολύ καλή ηθοποιός, της βγάζω το καπέλο και της δίνω εύκολα το Όσκαρ! Καπέλο
Όταν κέρδισα στο φόρουμ μία ώρα δώρο από τον Μάγο, μου προτάθηκε από πολύ γνωστό μέλος (που τον ευχαριστώ!) η Βίκυ.
Ακόμα θυμάμαι την πρώτη φορά που μπήκε κάπως αγχωμένη και βιαστική στο δωμάτιο (νέα στον χώρο) και την καθησύχασα πως μπορούμε να αράξουμε, να χαλαρώσουμε, να γνωριστούμε καλύτερα..
Πάντα στην ώρα της, πάντα περιποιημένη στην πένα (ντύσιμο, μαλλί, νύχια), πάντα πεντακάθαρη.. Πράγματα που εκτιμώ απίστευτα σε μία γυναίκα, ακόμα περισσότερο σε μία επαγγελματία που σέβεται τον εαυτό της.
Η Βίκυ είναι όμορφη, πάντα χαμογελαστή, ευδιάθετη και ορεξάτη. Ευγενική, φιλική και έξυπνη, μπορείς να συζητήσεις άνετα μαζί της. Άκρως συνειδητοποιημένη, ξέρει πολύ καλά τι κάνει. Ηλικιακά περίπου όσο δηλώνει.
Το σώμα της γυμνασμένο, ο κώλος σφιχτός και τουρλωτός! Ειλικρινά τον έχω λατρέψει γιατί κάθε φορά μου τον εμφανίζει με στρινγκάρες σε όλο του το μεγαλείο! Δεν ξέρω αν πρέπει να φιλήσω, να δαγκώσω ή να χαστουκίσω Ματάκι
Δεν θα βρείτε τίποτα μεγάλα τατού που πιθανό να ενοχλήσουν ενώ το στήθος των φωτό ταιριάζει απόλυτα με το σύνολο.
Διαθέτει και 2 εκπληκτικές, καλοσχηματισμένες, στενές, πεντακάθαρες τρυπούλες που έχω περιποιηθεί περισσότερο από οποιαδήποτε άλλου call girl..
Αλύπητο γλείψιμο εκ μέρους μου που το ανταποδίδει όμως με εξαιρετικό βαθύ στοματικό χωρίς χέρι, με πολύ σάλιο και πέρασμα από μπάλες.
Τα φιλιά είναι άφθονα με γλώσσα και τα στησίματα της μαγικά. Πάντα φροντίζω να έχω και λαδάκι μαζί μου να μασαζάρω αυτό το κορμί.
Στο σεξ το κορίτσι απολαμβάνει να στήνεται στα τέσσερα, να καβαλάει ενώ και το ιεραποστολικό για μένα είναι must καθώς δίνω μάχη για να κρατηθώ καθώς την φιλάω..
Ο χρόνος κλασσικά φεύγει πολύ γρήγορα όταν περνάς τέλεια και έχεις τόσα πολλά στο μυαλό σου να κάνεις.. Νομίζω ότι είναι το μόνο αρνητικό μαζί της. Δεν προλαβαίνω με τίποτα να την χορτάσω και τα πολύωρα ραντεβού καμιά φορά φαντάζουν μονόδρομος.
Σε γενικές γραμμές η κοπέλα έχει περιορισμένη διαθεσιμότητα αλλά αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό.. Κι εμένα με ενοχλεί αφάνταστα να μην την βρίσκω αλλά όταν τελικά την δω, ξέρω ότι θα είναι εκεί επειδή το θέλει, έχει όρεξη και θα αποδώσει τα μέγιστα. Πολύ σημαντικό που ο Μάγος προσέχει τα κορίτσια του και δουλεύουν όταν επιθυμούν.
Γενικά είναι από τις κοπέλες που σέβομαι απεριόριστα και απολαμβάνω να περιποιούμαι. Όποιος είναι κύριος και άψογος μαζί της δεν θα χάσει.. Εκτιμάει την ευγένεια, την καθαριότητα και την καλή συμπεριφορά του παρτενέρ.
Πάρα πολλές νέες ευχάριστες εκπλήξεις στο μαγικό γραφείο και η Βίκυ εξελίσσεται σε ένα από τα πολύ δυνατά χαρτιά.
Θα την ξαναδώ σύντομα και μακάρι να γίνει ένα θαύμα και ο χρόνος να σταματήσει εκεί! Πλατύ χαμόγελο
Καλή μας συνέχεια! Έτσι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
225€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.401
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, makao, Km7699 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Φεβρουαρίου, 2024
Εμ, με τέτοιες φανταστικές κριτικές, επόμενο είναι να είναι η κοπέλα περιζήτητη.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
29 Φεβρουαρίου, 2024
Ναι ρε μουνιά, χόρτο μαγικοοοοοό. Εμφανίστηκε ένα χαρτί δυνατό και λίγοι έχουμε γράψει για την κοπέλα.

Χαχαχα!

Σου έκατσε επιλογή μηδενικού ρίσκου.

Καπέλο
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, Logakis και 1 ακόμα μέλος
29 Φεβρουαρίου, 2024
όποιος είναι βάζελος.....
review reaction 3 hornyasfuck, bigmountain
01 Μαρτίου, 2024
Ναι σε όλα bigmountain.

BIG_BIG_BEN θεωρώ πως η κοπέλα είναι φανταστική, άρα αξίζει να έχει κριτικές και να είναι περιζήτητη.
review reaction 1 imortas
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4