Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είπα να δοκιμάσω τις νέες αφίξεις και ο κλήρος έπεσε στη Nika γιατί μου άρεσαν οι φωτογραφίες της.

Πραγματικά πολύ νέα, φρέσκια και όμορφη κοπέλα! Καταπληκτικά μεγάλα πράσινα μάτια και σώμα αψεγάδιαστο. Ψηλή κοπέλα, χωρίς ούτε ένα γραμμάριο περιττό, κωλαράκι υποδειγματικό με μικρό φυσικό βυζάκι που ταιριάζει απόλυτα με το υπόλοιπο σύνολο.

Άλλη μια φοιτήτρια από Ουκρανία που μένει προσωρινά στο Παρίσι και σίγουρα έχει πάρει κάτι από τη λάμψη του.

Καλά Αγγλικά, ευγενική, επικοινωνιακή, περιποιημένη πραγματικά η φοιτητριούλα που θα θέλαμε να έχουμε στο κρεβάτι μας. Στα του αγώνα όμως θα έλεγα ότι είναι κάπως διεκπεραιωτική, δεν θα πάρει πρωτοβουλία, χλιαρή συμμετοχή και έχω την εντύπωση ότι δεν της αρέσει καθόλου αυτό που κάνει και στη διάρκεια του αγώνα αυτό βγαίνει στην επιφάνεια. Ίσως να την πέτυχα μόλις ξύπνησε αλλά αργότερα πάλι μπορεί να βγει κούραση ...

Θα κάτσει για λίγες ημέρες ακόμη, αλλά δεν θα ξαναέρθει όπως είπε, οπότε όσοι θέλετε να δοκιμάσετε ένα φρέσκο, όμορφο πιπίνι με χαλαρή συμμετοχή σπεύστε δεν θα απογοητευτείτε.

Α ρε Berna τι μας έκανες, ανέβασες τον πήχη και έφυγες ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
10.785
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, Γιώργος Παπ. και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Φεβρουαρίου, 2024
Δε νομίζω να κάτσει λίγες μέρες ακόμα γιατί άλλα μου είπε. Και στο τέλος πάντα έρχονται ξανά.

Πάντως μου θύμιζε πολύ την Stefania, με λίγο χειρότερη συμμετοχή.
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1