Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 15 10
Call-Girls 67264
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επειδή είδα τα καλά σχόλια είπα να πιάσω λίγο βυζή, οπότε για πρώτο πιάτο είπα να κλείσω ραντεβού μαζί της, αργότερα είχα κανονίσει με άλλες δυο κοπέλες που είναι στανταράκια και ήξερα ότι θα πέρναγα καλά μαζί τους

Ηρθε, όπως ήδη περίμενα και είδη είχα διαβάσει στα σχόλια η κοπέλα είναι σιωπηλή και μάλλον ντροπαλή, φρόντισα να μη νοιώθει ότι στοχεύω τα βυζιά της οπότε στην αρχή ουτε καν τα κοίταξα,
ο σκοπός μου πιο πολύ ήταν να κάτσει πάνω μου να πιώ τη μπύρα μου και λίγο χάδια, όταν ήρθε η στιγμή να ζητήσω να βγάλει το πάνω μέρος ώστε να μείνει μόνο με το σουτιέν, εκείνη ρώτησε γιατί , σαν να σου λέει ‘τι θές να δεις’ έβγαλε και το σουτιέν και έκρυβε τα βυζιά της με το μαλλί της.
Εκει κατάλαβα ότι η κοπέλα έχει κάποιο ψυχολογικό θέμα με τα βυζιά της, μήπως της τα πιάνουν πολύ και επίμονα.
Φιλί δεν έδωσε γιατί έλεγε ότι μυρίζω αλκοόλ και δεν της αρέσει, από εκεί και πέρα έκανε ότι ζήτησα αλλά χωρίς διάθεση, εκτός το ότι δεν δέχεται δάχτυλα μέσα , μόνο εξωτερικά μπορείς να χαϊδέψεις

Τέλος πάντων έκανα ένα γύρο και την άφησα να φύγει ένα τέταρτο νωρίτερα που έτσι και αλλιώς κάποιες κοπέλες θέλουν να τελειώσουν 10 λεπτά πριν, τις υπηρεσίες τους και να χρησιμοποιήσουν αυτό το 10λεπτο για να αλλάξουν.

Εμαθα δύο καινούρια πράματα λοιπόν
1.Κάποιες κοπέλες θέλουν να σου κάνουν τις ίδιες υπηρεσίες που σου κάνουν στο στούντιο, να σε κάνουν να χύσεις 2 φορές και τον υπόλοιπο χρόνο απλά να κάτσουν στην άκρη μέχρι να περάσει ή ώρα

2.Εχω την εντύπωση ότι κάλο είναι η κοπέλες να έχουν ένα καλό επίπεδο αγγλικών ώστε να μπορούν να κάνουν ζήτηση μαζί σου και να μπορείς να λες τα παράπονά σου.

Δεν πειράζει όμως μετά από αυτό πέρασα καλά με τα ραντεβού που είχα κανονίσει

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 26, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
tumadre
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
390
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, mancunian1986, maradona7 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2024
εγω τωρΑ δεν καταλαβα μαλλον κατι -βιζιτα πηρες ή εβγαλες ραντεβου καμια γκομενα?
ειναι δυνατον να λες στη βιζιτα βγαλε τα βυζια σου εξω κ να σου λεει γιατι??????
τι αλλο θα ακουσουμε ρε μαγκες δηκαδη?
σε παραλληλο συμπαν ζουνε μερικες μερικες μαλλον...
review reaction 1 review reaction 3 LION-974, Score73, Johnny Red2 και 3 άλλα μέλη
29 Φεβρουαρίου, 2024
την κοπελα την εχω παρει 3 φορες.τις 2 πρωτες πριν κανα χρονο και μια τωρα .παρατηρησα κι εγω οτι εχει αποκτησει καποιο κομπλεξ με τα βυζια της και εκανε κατι περιεργες κινησεις .ισως λογο βαρους και χαλαρωσεις ντρεπεται τι να πω δεν ξερω .αντως και τις 3 φορες που την πηρα ειναι ψιλοκομοδινε η φαση αλλα μου αρεσε γιατι ειναι ομορφη και μεγαλο στηθος.τωρα μετα το τελευταιο δεν νομιζω να ξανα μπω στη διαδικασια ραντεβου.
review reaction 1 Score73, Johnny Red2, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
29 Φεβρουαρίου, 2024
Εμένα μου ειχε3πει ότι μισεί τη δουλειά της χωρίς καν να τη ρωτήσω. Οχι οτι δε φαινόταν δηλαδή. Αλλά ας κρατούσε τουλαχιστον τα προσχήματα.
review reaction 1 LION-974, Bartender 74, maradona7 και 3 άλλα μέλη
01 Μαρτίου, 2024
καλα εμενα τη μια φορα μου ελεγε οτι μισει την δουλεια τους την ελλαδα και τωρα μου ειπε οτι θελει να μεινει εδω και οτι απλα ειναι κουρασμενη απο την πολυ δουλεια .αν δεν της αρεσει μπορει να βρει μια δουλεια και με λιγη τυχη να παιρνει ενα χιλιαρικο το μηνα και οχι την εβδομαδα.αλλα οπως εχω ξανα πει ολες αυτες ειναι πανχαζες και πανε και παιρνουν πανακριβες τσαντες ρουχα και παππουτσια
review reaction 1 review reaction 3 LION-974, Bartender 74, Johnny Red2
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4