Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 67 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 210623
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση με την Meri το Σάββατο που μας πέρασε για να δω κι εγώ τι εστί αυτός ο πύραυλος που έδειχναν οι φωτογραφίες.
Πραγματικά σουτ κάνει εντύπωση από την πρώτη στιγμή που μπαίνει στο δωμάτιο. Αν και ήρθε με 15 λεπτά καθυστέρηση, δεν έφαγε ούτε ένα λεπτό από την συνάντηση
και μέσα σε λίγα λεπτά ξεκίνησε τα γλωσσόφιλα. Ολιγόλεπτη κουβέντα και μετά ντους για να βάλει και τα εσώρουχα που είχα ζητήσει όταν έκλεισα το ραντεβού.
Πίπα εξαιρετική, όλη την ώρα να την έχεις εκεί δεν πρόκειται να παραπονεθεί, το κάνει και φαίνεται να της αρέσει. Μετά πήρα τα ηνία εγώ με ένα διαρκείας γλείψιμο στο πεντακάθαρο της μουνάκι
και μετά που στήθηκε στα 4 ένα καλό γλείψιμο στην κωλάρα της(την οποία θα τιμήσω την επόμενη φορά)που έδειχνε να την ευχαριστεί.
Καβάλημα εκείνη με έντονους ρυθμούς και κατάθεση στο στόμα της.
Λίγο σόσιαλ και μετά πάμε για 2ο γύρο, αυτή τη φορά στα 4 με δυνατό σφυροκόπημα για αρκετή ώρα δίχως να δυσανασχετεί. Καβάλημα πάλι και μετά πίπα διαρκείας με κατάθεση ξανά στο στόμα.
Σόσιαλ στα λίγα λεπτά που έμειναν, μπανάκι, πήρε τα λεφτά και έφυγε όμορφα και ωραία.
Σίγουρα θα υπάρξει συνάντηση ξανά με την πρώτη ευκαιρία που θα ανέβω πάλι Αθήνα, αξίζει μέχρι και το τελευταίο ευρώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 24, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Angelus
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
246
Πόντοι:
3.275
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, mancunian1986 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού